Laurens Koster

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 66
55e Slag van Ambacht Sportklasse 04-07-2019 8
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Basisleden 18-06-2019 9
49e Maartensdijkse Acht (C)-Sportklasse/Basisleden 18-05-2019 3
Haagse Wielerdag Sportklasse 28-04-2019 5
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (B)-Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 2
14 e Ronde van Ottoland Sportklasse 22-09-2018 4
Ronde van Hillegom (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2018 2
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 5
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 2
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 31-08-2018 5
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Sportklasse 26-08-2018 2
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 18-08-2018 5
Ronde van Beverwijk Sportklasse 08-08-2018 11
de Jumbo Ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 02-06-2018 1
Ronde van Katendrecht 2018 Sportklasse 26-05-2018 5
Ronde Van Lisse Sportklasse 24-09-2017 10
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2017 7
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Masters 40+ 19-08-2017 3
Ronde van Beverwijk Sportklasse 09-08-2017 7
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 6
Ronde van Kralingen (B)-Amateurs/Sportklasse 02-07-2017 8
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 25-06-2017 2
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-06-2017 3
NK Masters Masters 40+ 11-06-2017 15
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Masters 40+ 05-06-2017 2
de Jumbo Ronde van Papendrecht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-06-2017 1
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 6
Nederlands Kampioenschap Masters - Baanomnium 2017 Masters 40+ 08-01-2017 9
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 16
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 9
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 09-10-2016 44
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-09-2016 5
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 24-09-2016 4
Ronde van Hillegom (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-09-2016 1
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 8
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 12
Ronde van Beverwijk Sportklasse 14-08-2016 7
44e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2016 6
66e Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2016 4
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 1
46e Wielerronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 1
NK Weg Masters Masters 40+ 11-06-2016 14
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-06-2016 5
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 5
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2016 5
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Sportklasse 21-05-2016 6
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 40+ 16-05-2016 2
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 10
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 3
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 04-10-2015 35
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 3
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 1
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-09-2015 4
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 2
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 3
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 1
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 4
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 11
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 11
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 5
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 15-08-2015 3
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 9
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 01-07-2015 7
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 28-06-2015 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 3
Ronde van Uitgeest Sportklasse 21-06-2015 5
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 10
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 5
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 7
62e Ronde van papendrecht Masters 40+ 06-06-2015 1
Ronde van Katendrecht Sportklasse 23-05-2015 7
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2015 9
Ronde van De Uithof (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 5
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2015 3
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Masters 40+ 05-04-2015 5
42e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 04-10-2014 2
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 07-09-2014 6
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 1
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2014 5
Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 24-08-2014 1
30e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-08-2014 5
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 06-08-2014 8
42e Ronde van Oostzaan Sportklasse 03-08-2014 4
44e Ronde van Barendrecht Sportklasse 26-07-2014 2
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 20-07-2014 1
64e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2014 4
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 06-07-2014 1
51e Slag van Ambacht Sportklasse 03-07-2014 2
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 14-06-2014 4
District Kampioenschap Zuid-Holland Masters 40+ 09-06-2014 3
61e ste Ronde van papendrecht Masters 40+ 07-06-2014 1
34ste Wielerronde van Rhenoy Masters 30+ 31-05-2014 1
Ronde van Katendrecht Sportklasse 24-05-2014 1
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2014 8
2e Bavaria Ronde van Rossum (Vele extra premies & speciale podiumprijzen uitgereikt door de Bavaria babes!) Sportklasse 17-05-2014 8
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-05-2014 3
Ronde van De Uithof Diverse Licentiecategorieen (B) 04-05-2014 3
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 1
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 2
Ronde van Noord Sportklasse 28-09-2013 1
Rabo Wielerronde van Purmerend Masters 30+ 15-09-2013 6
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 2
33e Ronde van Abbenbroek Sportklasse 01-09-2013 6
9e Vestingronde Nieuwpoort Sportklasse 31-08-2013 3
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 2
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 1
49e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 12-08-2013 4
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 21-07-2013 8
43e Ronde van Barendecht Sportklasse 06-07-2013 3
Slag van Ambacht Sportklasse 04-07-2013 1
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 30-06-2013 8
31e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 22-06-2013 3
Wielerronde van Albrandswaard Diverse Licentiecategorieen (B) 19-06-2013 9
32e Ronde van Zoeterwoude Diverse Licentiecategorieen (B) 16-06-2013 7
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 14-06-2013 1
31e Ronde van Uitgeest Sportklasse 09-06-2013 5
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 06-06-2013 2
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 02-06-2013 4
NK Mountainbike Marathon / Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 14-10-2012 38
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 1
Ronde van De Uithof Sportklasse 30-09-2012 1
Ronde van Noord Sportklasse 26-09-2012 3
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 23-09-2012 1
Rabo wielerronde van Purmerend Masters 30+ 16-09-2012 6
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 1
Ronde van Krimpen Sportklasse 08-09-2012 4
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Sportklasse 02-09-2012 1
Ronde van Katendrecht Sportklasse 19-08-2012 1
Nacht van 's-Gravendeel Sportklasse 17-08-2012 7
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2012 5
District Kampioenschap Zuid-Holland Masters 40+ 28-05-2012 10
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 4
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 25-09-2011 10
Ronde van Hillegom Diverse Licentiecategorieen (B) 18-09-2011 10
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 04-09-2011 3
Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2011 9
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Masters 40+ 13-06-2011 18
Ronde van het Statenkwartier Sportklasse 10-06-2011 87
Ronde van Nootdorp DIVLIC 07-08-2008 10
Ronde van Santpoort Amateurs B 06-08-2008 5
Ronde van het Statenkwartier DIVLIC 11-07-2008 9
Ronde van Rijsenhout Amateurs B 05-06-2008 5
Ronde van Hazerswoude-Dorp Amateurs B 28-05-2008 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.