Daniël Vastenhout

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
34e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 09-08-2019 1
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 10
70e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 28-07-2019 6
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 21-07-2019 15
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 14
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 23
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 14
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 27
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 24
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 25
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 41
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 13
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 47
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 23
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 59
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 22
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 28
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 35
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 13
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 21
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 26
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 14
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 40
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 25-08-2018 3
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 18-08-2018 2
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 15-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 2
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 11
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 10-06-2018 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 3
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 9
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 05-05-2018 9
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 5
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 11
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 5
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 14-01-2018 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 20
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 20-08-2017 4
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 7
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 10
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 8
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 25
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 9
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 10
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 4
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 15
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 8
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 10
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 23
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 16
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 19
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 23
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 20
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 21
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 25
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 22
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 18
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 10
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 19
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 10
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 10
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2016 5
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 25
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 20
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 6
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 22
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 17
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 19
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 15
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 23-08-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 18
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 18
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 15
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 20
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 20
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 16
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 30

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.