Bram Praamsma

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 17
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 05-07-2017 11
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 16
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 18-06-2017 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 10
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 22
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 21
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 20
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 13
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 14
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Jeugd Cat. 6 19-06-2016 5
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 16
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 17
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 22
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 15
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 9
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 16
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 16
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 25
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 10
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 21
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 29
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 12
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 4 20-09-2014 8
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 48
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 7
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 30
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 8
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 7
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 3 15-09-2013 4
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 4
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 4
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 5
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 6
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 4
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 01-07-2012 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 4
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 16
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 8
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 4
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 05-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2011 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 22-05-2011 3
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 3
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 4
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 1 17-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.