Rivkah Kroesbergen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 62
62e Tour de Junior Nieuweling-Meisjes 22-07-2019 13
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 22
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 31
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 15-07-2018 21
3de Jeugdronde De Rooƫjbes Jeugd Cat. 6 16-06-2018 12
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 31
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 19
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 26-05-2018 16
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 06-05-2018 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 35
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 24
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 45
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 01-04-2018 24
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 39
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 41
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 14
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 20
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 35
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 43
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 50
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 31
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 42
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 42
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 37
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 33
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 38
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 35
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 17-09-2017 3
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 8
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 11
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 26
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 26-08-2017 5
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 20-08-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 31
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 28
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 5 01-07-2017 36
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 41
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 07-05-2017 13
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 41
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 38
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 21
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 20
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 32
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 02-04-2017 20
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 34
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 28
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 17
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 8
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 27
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 24
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 28
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 01-10-2016 9
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 10
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 27
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 25
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 4 09-07-2016 11
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 15
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 4 02-07-2016 10
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 9
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 35
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 38
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 11
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 30
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 20
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 24
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 13
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 25
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 33
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 12
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 20
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 29
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 13
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 12
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 17
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 22
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 26
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 33
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 22
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 25
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 26
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 18
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 22
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 24
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 25
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 23
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 12-09-2015 11
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 16
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 16
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 22-08-2015 7
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 25-07-2015 8
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 12
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 28
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 18
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 25
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 25-04-2015 4
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 6
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 02-08-2014 7
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 17
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 17-05-2014 6
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 2 10-05-2014 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-04-2014 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.