Halvar Jager

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk Nieuwelingen 16-07-2019 15
56e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 04-07-2019 9
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 59
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 48
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 65
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 51
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 57
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 17
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 30
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 16
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 26
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 58
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 29
4e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 29-12-2018 16
Kerstcross Norg Nieuwelingen 26-12-2018 25
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 29
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 29
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 33
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 39
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 10
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 58
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 38
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 13-10-2018 8
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 22
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 32
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 7 01-09-2018 14
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 7 23-07-2018 11
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 11-07-2018 7
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 30-06-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 17
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 7 16-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 18
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 26-05-2018 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 21-05-2018 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 12
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 17
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 05-05-2018 22
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 7 28-04-2018 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 13
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 9
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 14
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 8
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2017 6
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2017 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 13
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 7 02-12-2017 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 13
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 14
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 21
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 21-10-2017 8
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 11
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 7
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 19
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 35
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 6 05-06-2017 1
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 10
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 13
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 11
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 6 17-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 20
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 13
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 10
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 12
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 12
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 6 03-12-2016 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 18
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 12
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 22-10-2016 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 4
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 8
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 8
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2016 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 4
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Jeugd Cat. 5 15-08-2016 1
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 4
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 6
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 5
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 10
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 11
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 9
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 14-05-2016 20
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 13
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-04-2016 15
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 7
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 11
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 35
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 23
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 18
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 15
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 19
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 5 05-12-2015 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 13
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 19
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 10
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 28
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 8
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2015 4
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 6
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 04-07-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 4 30-05-2015 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2015 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 8
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 10
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 13
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 9
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 13
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 7
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 7
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 14
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 6
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 6
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 03-05-2014 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 26-04-2014 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 07-09-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 22-06-2013 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 7
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 2 05-06-2013 2
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 2 20-05-2013 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 11
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 04-05-2013 3
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 3
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 27-04-2013 2
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 2 20-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 5
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 09-06-2012 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 1 28-05-2012 2
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 14
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 3
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 1 30-04-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 14-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 1 09-04-2012 5
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2012 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 17-03-2012 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.