Lucas Kreeft

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 96
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 22
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 10
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 27
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 44
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 56
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 20
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 49
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 38
1e Fruitcorso ronde van Tiel Nieuwelingen 15-09-2018 37
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 29
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 24
69e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 29-07-2018 17
37e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2018 24
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 46
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 12-05-2018 9
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 27
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 33
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 47
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 65
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 35
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 61
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 24-09-2017 14
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 35
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Jeugd Cat. 7 17-09-2017 6
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 29
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 21
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 16
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 10
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 29
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 21
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 31
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 29
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 44
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 28
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 21
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 30
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 51
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 22
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 15
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 31
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 23
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 31
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 27
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 24
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 15
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 34
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 38
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 18
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 34
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 21
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 30
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 30
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 15
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 17
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 13
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 22
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 15
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 15
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 17
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 24
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 24
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 20
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 23
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 20
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 12
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 33
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 20
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 19
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 25
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 13
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 19
Klimomnium Jeugd Cat. 3 02-06-2013 12
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 22
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 20
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 24
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 20
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 17
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 21
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 16
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 25
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2011 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 26
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 05-06-2011 13
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 22-05-2011 15
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.