Mark Pijl

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 46
50ste Ronde van Philippine Junioren 28-08-2015 16
Ronde van Heusdenhout Junioren 05-07-2015 20
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") Junioren 28-06-2015 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 27-05-2015 11
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junioren 25-05-2015 25
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 23
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 35
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 15-03-2015 44
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 26
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 36
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 69
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 69
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 27
42e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 31-07-2014 19
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 20
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 15
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 26
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 23
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 25
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 46
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 49
76e Kermisronde Nieuwelingen 12-09-2013 24
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 102
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 01-09-2013 19
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 39
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 19
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2013 39
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 23
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Nieuwelingen 15-06-2013 40
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 49
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 29-05-2013 24
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 20-05-2013 28
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 38
ZLM tour afwachtingswedstrijd nieuwelingen Grote Prijs Jan van Haneghem Nieuwelingen 13-04-2013 20
criterium Steenbergen Nieuwelingen 06-04-2013 14
Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 31-03-2013 53
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 16-09-2012 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 09-09-2012 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 23
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-09-2012 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 26-08-2012 20
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 24
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 27
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 24-06-2012 19
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 29
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2012 28
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 24
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 19-05-2012 16
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 13-05-2012 20
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 23
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 25
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 18
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 21-04-2012 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 15-04-2012 16
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 27
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 42
Kermisronde Jeugd Cat. 6 19-08-2011 27
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 33
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 27
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 05-06-2011 30
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 21
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 23
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 38
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 19
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 22
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 25
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 5 13-06-2010 36
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 10
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 29
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 23
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 24
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 30
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 32
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 38
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 42
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 12-09-2009 24
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 19
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 32
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 29
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 17
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 38
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 16
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 37
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 17
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 37
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 37
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 24
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 26
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 30
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 21
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 15
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 33
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 18
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 18
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 27-04-2008 20
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 23-09-2007 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 15-09-2007 9
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 14
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 19
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 14
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 24-09-2006 6
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2006 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.