Didi Vries

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2019 9
NK MTB Eliminator Vrouwen (15+) 21-06-2019 1
NK Streetrace DIVLIC 10-06-2019 4
Grote prijs Kivada Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-03-2019 4
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 34
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 13
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 6
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2018 6
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-09-2018 13
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2018 7
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-09-2018 2
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-08-2018 4
NK Eliminator Vrouwen (15+) 24-08-2018 3
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Belofte-Vrouwen 22-07-2018 7
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-07-2018 9
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-06-2018 9
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2018 6
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-05-2018 10
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2018 4
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2018 18
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-02-2018 26
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-11-2017 6
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 7
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-09-2017 7
Benelux Cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-08-2017 5
Benelux Cup - Kluisbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-08-2017 4
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-07-2017 7
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2017 8
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2017 5
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-04-2017 8
Benelux Cup - GP Stad Beringen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2017 11
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-03-2017 4
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-09-2016 9
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-09-2016 6
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-08-2016 7
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 6
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-07-2016 13
Pearl Izumi Cup Landgraaf Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-06-2016 9
Baggelhuizerplas MTB Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-06-2016 5
MTB Cup Heeswijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2016 8
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2016 10
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 2 Junior-Vrouwen 23-08-2015 1
KNWU NK MTB 2015 Junior-Vrouwen 19-07-2015 1
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junior-Vrouwen 06-04-2015 1
City Mountainbike Utrecht Vrouwen 18-10-2014 3
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Junior-Vrouwen 28-09-2014 2
Specialized NK Mountainbike Junior-Vrouwen 12-07-2014 6
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junior-Vrouwen 21-04-2014 2
Aia Software KNWU NK Mountainbike Nieuweling-Meisjes 06-07-2013 1
3e Snowworld Mountainbike Topcompetitiewedstrijden Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 7
MTB CUP Heeswijk Vrouwen 02-06-2013 11
Noordelijke ATB Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 5
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 7
Internationale MTB wedstrijd Zoetermeer Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 4
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Nieuweling-Meisjes 21-07-2012 4
Nissim Yabo Bike Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-07-2012 7
2e Snowworld MTB Wedstrijd (Topcompetitie) Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-06-2012 5
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2012 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 11
16e Wollebrand MTB-wedstrijd Vrouwen 22-04-2012 10
Internationale 13e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-04-2012 8
Noordelijke ATB Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 24-03-2012 10
GP Kivada Wielersport/Focus Bikes Vrouwen 11-03-2012 23
Baggelhuizerplas MTB Weekend Nieuweling-Meisjes 04-03-2012 2
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2011 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 27
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 19-03-2011 17
LJW Honselersdijk Jeugd 12 jaar Categorie 5 25-09-2010 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 17
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 04-09-2010 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 22
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 12 jaar Categorie 5 19-06-2010 13
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 08-05-2010 11
2e LJC MTB Breda Jeugd 12 jaar Categorie 5 17-04-2010 15
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 11 jaar Categorie 4 05-09-2009 16
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 11 jaar Categorie 4 20-06-2009 14
LJC MTB Breda Jeugd 11 jaar Categorie 4 25-04-2009 10
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 10 jaar Categorie 3 15-03-2008 7
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.