Ilse Miltenburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
50e Wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2019 11
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 51
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 39
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 24
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 20
10e Kasteelronde van Mill (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2019 11
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 Elite Women 27-04-2019 52
Healthy Ageing Tour Elite Women 14-04-2019 96
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 14-04-2019 87
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 63
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 75
Healthy Ageing Tour Elite Women 12-04-2019 60
Healthy Ageing Tour Elite Women 11-04-2019 110
Healthy Ageing Tour Elite Women 10-04-2019 83
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 14
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-12-2018 15
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 22
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 69
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 22
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 12
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 66
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 02-06-2018 30
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 50
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 44
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 32
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 25
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 28
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 21
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-12-2016 21
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 17
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 30-08-2016 85
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 18
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 27
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 43
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 71
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 23
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 16
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 33
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 41
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 79
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 21
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 48
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 63
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 58
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2016 11
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 19
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 28
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 19
EPZ-Omloop van Borsele TT Elite Vrouwen 2016 Elite-Vrouwen 22-04-2016 47
Ronde van Gelderland 2016 Ladies Elite Women 17-04-2016 95
Dames/Meisjes wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2016 29
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 5
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 16
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 28
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 19
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 27
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 7
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 8
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 30
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 12
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 9
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 16
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 103
District Kampioenschap Zuid-Holland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 11
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 31
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-05-2015 6
Ronde van Overijssel Woman Elite Women 01-05-2015 24
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Elite Women 25-04-2015 74
EPZ-Omloop van Borsele 2015 (inschrijving gesloten) Elite-Vrouwen 24-04-2015 27
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2015 77
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2015 63
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2015 49
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 28
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 18
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 04-09-2014 107
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 03-09-2014 109
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 02-09-2014 57
BeNe Ladies Tour Elite Women 20-07-2014 33
BeNe Ladies Tour Elite Women Eindklassement 20-07-2014 97
BeNe Ladies Tour Elite Women 20-07-2014 98
BeNe Ladies Tour Elite Women 19-07-2014 127
Ronde van Epe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-07-2014 16
Ronde van Heusdenhout Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-07-2014 17
Ronde van Gouda Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2014 8
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 84
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-06-2014 5
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2014 27
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-06-2014 44
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2014 21
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2014 44
Omloop van de IJsseldelta Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2014 21
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2014 26
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-05-2014 16
Ronde van de Kerspelen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2014 11
De Win fietsen Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-04-2014 9
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-04-2014 16
Ronde van Oud Gastel Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-04-2014 7
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-04-2014 25
Rabobank Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2014 2
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-03-2014 19
13e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-03-2014 27
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 30-12-2013 6
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2013 14
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2013 11
Drie Banen Toernooi Elite-Vrouwen 17-11-2013 3
Drie Banen Toernooi Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 03-11-2013 3
Drie Banen Toernooi Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-11-2013 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junior-Vrouwen 01-09-2013 31
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 18-08-2013 11
Ridderronde Maastricht Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2013 19
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 32
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2013 25
40e Ronde van Giessenburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-07-2013 14
Ronde van Epe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-07-2013 8
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Junior-Vrouwen 29-06-2013 4
Noordwijk classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-06-2013 59
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 23-06-2013 1
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junior-Vrouwen 15-06-2013 2
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 05-06-2013 9
Grote Prijs Leende Junior-Vrouwen 29-05-2013 2
36 Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 26-05-2013 1
Regio Kampioenschap Vrouwen Midden & Oost Junior-Vrouwen 20-05-2013 2
GP Groenen Groep voor Vrouwen Junior-Vrouwen 19-05-2013 4
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 18-05-2013 28
DK Tijdrijden Midden Junior-Vrouwen 15-05-2013 2
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 04-05-2013 13
Jeugdwedstrijden Eijsden Junior-Vrouwen 28-04-2013 16
Ronde van de Bult Junior-Vrouwen 27-04-2013 11
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 18
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 12
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 21
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 19
Junior Energiewacht Tour Junior Women 07-04-2013 16
Junior Energiewacht Tour Junior Women 05-04-2013 9
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 01-04-2013 27
Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2013 53
12e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 16-03-2013 17
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 31
GP Duur DIVLIC 04-11-2012 12
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 32
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 02-09-2012 10
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 25-08-2012 5
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 19-08-2012 1
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 25-07-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 15-07-2012 15
De Jeugdtour Utrecht Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2012 21
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junior-Vrouwen 16-06-2012 25
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 06-06-2012 8
DK Tijdrijden Midden Junior-Vrouwen 30-05-2012 1
RK MIDDEN/OOST (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr.) Junior-Vrouwen 28-05-2012 9
Omloop van Grevenbicht Junior-Vrouwen 01-04-2012 23
11e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 17-03-2012 42
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junior-Vrouwen 28-12-2011 3
54ste Tour de Junior Nieuweling-Meisjes 08-08-2011 1
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 9
Ronde van Herwijnen Junior-Vrouwen 25-06-2011 14
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 6
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuweling-Meisjes 11-06-2011 32
NK Tijdrijden Beloften & 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 08-06-2011 2
Omloop van de IJsseldelta Nieuweling-Meisjes 04-06-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuweling-Meisjes 28-05-2011 3
Marion G? Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2011 5
Distr. Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 10-05-2011 1
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 7
Jeugd Ronde van Doetinchem Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 1
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 35
25e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 02-04-2011 11
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 26-03-2011 13
30e MEEÙS RACE Nieuweling-Meisjes 20-03-2011 1
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 9
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 06-03-2011 3
41ste Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 19-09-2010 10
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 04-09-2010 13
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 28-07-2010 10
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 13-07-2010 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 47
Ronde van Herwijnen Nieuweling-Meisjes 26-06-2010 14
Afwachtingswedstrijd Ster Elektro Toer Nieuweling-Meisjes 20-06-2010 5
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 30-05-2010 12
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 7
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 11-04-2010 9
24e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 03-04-2010 17
9e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 20-03-2010 17
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 20
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 12-09-2009 4
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 6 23-08-2009 12
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 05-07-2009 13
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 21-06-2009 17
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2009 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2009 13
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 6 07-06-2009 10
Baanomnium Jeugd Cat. 6 01-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 12
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 09-05-2009 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 19
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 12-04-2009 12
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 6 05-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 22
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 21
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 19
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 19
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 14-12-2008 10
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 06-12-2008 12
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 15
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 22-11-2008 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 15-11-2008 15
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 08-11-2008 12
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-11-2008 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 16
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 6 25-10-2008 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 16
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 20-09-2008 10
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 13-09-2008 1
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 33
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 29
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 22
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 5 22-06-2008 30
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 08-06-2008 18
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-2-M 31-05-2008 5
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 25
Baanomnium Jeugd Cat. 5-1 12-05-2008 3
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 20-04-2008 12
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-Meisjes 19-04-2008 7
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-1 19-04-2008 7
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5-M 13-04-2008 6
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 5 06-04-2008 8
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 14
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 13-01-2008 18
JSW Almelo Jeugd Cat. 5 05-01-2008 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 28-12-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2007 10
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 5 01-12-2007 11
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 19
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 5 11-11-2007 10
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 5 10-11-2007 16
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2007 6
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 20
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-10-2007 12
JSW Yerseke Jeugd Cat. 5 20-10-2007 14
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 01-09-2007 19
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 4 26-08-2007 11
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 09-06-2007 21
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 28-05-2007 5
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 17-05-2007 14
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 13-05-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 12-05-2007 9
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 4 06-05-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 15
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 21-04-2007 4
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 24
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2007 7
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 4 01-04-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-03-2007 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 20-01-2007 2
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 4 13-01-2007 6
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 4 07-01-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 06-01-2007 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 29-12-2006 9
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 7
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 4 17-12-2006 4
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 4 16-12-2006 5
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 4 10-12-2006 6
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-12-2006 11
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 25-11-2006 7
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 10
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 4 11-11-2006 4
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 05-11-2006 6
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 04-11-2006 6
Zandbosch cross Jeugd Cat. 4 22-10-2006 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 7
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 3 18-07-2006 3
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 3 28-05-2006 9
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 17-04-2006 7
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 02-04-2006 10
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 2 11-12-2005 7
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 06-11-2005 10
Jeugdronde van Papendal Jeugd Cat. 2 21-08-2005 7
Jeugd Omloop van ‘t Hooge Holt Jeugd Cat. 1 09-07-2005 7
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 1 19-06-2005 9
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 18-06-2005 8
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 1 12-06-2005 6
54e Ronde van de Paasberg Jeugd Cat. 1 05-06-2005 3
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2005 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 21-05-2005 9
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 10
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 08-05-2005 5
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 05-05-2005 5
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 24-04-2005 8
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 1 17-04-2005 3
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 10-04-2005 4
Jeugdronde van Ede Jeugd Cat. 1 09-04-2005 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 03-04-2005 7
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 1 15-01-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 1 09-01-2005 4
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 1 02-01-2005 9
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 1 12-12-2004 6
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 1 04-12-2004 9
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 28-11-2004 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 27-11-2004 2
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 1 21-11-2004 1
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 1 20-11-2004 2
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 1 14-11-2004 1
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 20-06-2004 10
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 2e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Cat. 1 30-05-2004 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2004 4
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 18-04-2004 10
Jeugdronde van Ede Jeugd Cat. 1 17-04-2004 7
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 11-04-2004 10
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 04-04-2004 8
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 1 17-01-2004 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 14-12-2003 5
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 1 06-12-2003 9
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 1 30-11-2003 6
9e Veldrit van Driebergen Jeugd Cat. 1 15-11-2003 10
1e Grote Prijs Super Flora Jeugd Cat. 1 09-11-2003 6
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 02-11-2003 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 31-08-2003 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.