Martijn Brouwer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 30
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 06-09-2014 33
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 5
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 15
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 28
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 62
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 19
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 12
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2013 11
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 63
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 55
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 57
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-04-2013 16
criterium Steenbergen Nieuwelingen 06-04-2013 9
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 09-09-2012 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 26-08-2012 4
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 13
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 14-07-2012 5
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 24-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 23
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 26-05-2012 12
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 13-05-2012 12
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 4
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 7
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 3
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 21-04-2012 3
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 15-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 2
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2012 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 5
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 5
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 4
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 2
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 21
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 9
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 7
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2011 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 12
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 9
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 17
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 9
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 12
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 8
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 11
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 26-06-2010 5
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 14
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 5 13-06-2010 5
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 05-06-2010 7
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 5 30-05-2010 13
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 10
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 9
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 25
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 19
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 17
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 6
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 23
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 18-07-2009 3
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 7
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 15
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 7
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 20
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 21
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 12
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 4
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 15-09-2007 3
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 10
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.