Boyd Lampen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 21-05-2018 18
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 42
11e Hartje Baarn Nieuwelingen 10-09-2017 19
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 19
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 33
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 25
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 29
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 40
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 31
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 22
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2016 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 39
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 12
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 6 16-08-2015 13
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 25
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 16
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 16
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 25
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 28
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 8
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 17
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 24
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 7
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 6
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 10
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 5
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 11
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 3
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 23-08-2014 6
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 5 15-08-2014 3
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 7
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 2
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 3
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 5
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 18
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 26
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 25-05-2014 6
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 5
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 5 17-05-2014 11
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 5 10-05-2014 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 4
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 3
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 6
Criterium Jeugd Cat. 5 06-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-03-2014 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 12
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 16
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 12
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 10
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 18
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 20
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 17
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 18
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 8
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 8
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 14
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 14
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 5
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 13
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 16
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 8
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 9
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 6
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 9
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 10
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 25-05-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 10
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 19
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 14
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2013 7
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2013 6
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 3
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 5
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 4
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 5
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 14-04-2013 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 9
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 6
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 12
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 12
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 13
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 12
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 16
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 6
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 19
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 13
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 12
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 15
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 13
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 6
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2012 8
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 8
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-10-2012 7
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 11
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 7
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 21
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 7
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 3 26-08-2012 24
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 3 14-07-2012 5
DK JEUGD MIDDEN 2012 Jeugd Cat. 3 23-06-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 10
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2012 4
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 18
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 3 12-05-2012 6
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 06-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 16
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 14
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 13
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 21-04-2012 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 7
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 9
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 12
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 13
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 15
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 7
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 3 18-12-2011 7
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 21
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 19
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 20-11-2011 11
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 10
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 10
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 6
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 15
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 9
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2011 10
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 18-09-2011 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 15
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 5
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 9
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 25-06-2011 8
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 2 19-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 17
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 13
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 2 29-05-2011 9
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 28-05-2011 7
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 22-05-2011 7
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 21-05-2011 13
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 4
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 2 14-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 6
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 6
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 24-04-2011 9
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 23-04-2011 6
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2011 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 7
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 03-04-2011 12
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 2 15-01-2011 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.