Mathijs Kok

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 18-08-2019 31
Acht van Chaam Junioren 31-07-2019 5
Kermis ronde van Raamsdonksveer Junioren 30-06-2019 1
86ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 29-06-2019 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 51
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 7
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Junioren 12-06-2019 3
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 3
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 01-06-2019 16
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 01-06-2019 16
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 17
78e profronde van Made Junioren 11-05-2019 5
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 8
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 74
Ronde van Dongen Nieuwelingen 30-09-2018 1
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 8
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 13
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 1
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 7
TCM - Klimtijdrit Vaals Nieuwelingen 04-07-2018 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 3
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 1
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 6
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 51
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 23-05-2018 1
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 10
56e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 10-05-2018 2
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 33
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 4
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 25
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 13
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 1
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 18
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 42
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 14
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 18
wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 02-04-2017 4
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 42
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 9
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 13
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 21-05-2016 1
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 7 05-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 10
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 23-04-2016 1
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 09-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 03-04-2016 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 3
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 8
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 3
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 3
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 6 14-05-2015 2
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 25-04-2015 1
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 04-04-2015 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 10
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 07-09-2014 2
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 14
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 9
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 41
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 10
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 13
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 04-05-2014 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2014 17
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 26-04-2014 4
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 19-04-2014 4
Criterium Jeugd Cat. 5 06-04-2014 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 11
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 13
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 47
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 11
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 11-05-2013 1
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 6
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 7
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 12
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 12
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 19-05-2012 2
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 6
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 10
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 21-04-2012 3
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 15-04-2012 5
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 7
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 10
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 2 05-06-2011 2
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 15-05-2011 6
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 10
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2011 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-04-2011 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2011 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 8
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 13
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 3
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 11-07-2010 3
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 6
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 5
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 12-06-2010 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2010 5
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 8
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 12
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.