Senne Knaven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 5
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 4
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 12
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 15
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 8
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuweling-Meisjes 26-01-2019 2
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 3
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 4
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 4
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 23-12-2018 2
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 3
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 4
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 2
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 4
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 3
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 3
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 5
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 1
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 20
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 4
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 27-06-2018 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 9
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 12
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 23-05-2018 1
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 10
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 10
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 3
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 8
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 8
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 10
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 19
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 12
Vestingcross Hulst Nieuweling-Meisjes 18-02-2018 1
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 27-01-2018 5
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 3
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 06-01-2018 5
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2017 4
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 3
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 6
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuweling-Meisjes 10-12-2017 4
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 09-12-2017 4
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 3
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 19-11-2017 6
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 2
Nationale veldrit Almelo Nieuweling-Meisjes 29-10-2017 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 7
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 21
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-09-2017 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 03-09-2017 7
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 26-08-2017 5
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 6
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 6 25-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 6
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 13
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 5
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 13-05-2017 8
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 13
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 6 29-04-2017 13
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 12
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 7
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 02-04-2017 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 6 25-03-2017 28
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 6 18-03-2017 26
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-01-2017 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 1
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 8
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 14
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 9
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 7
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 5
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 8
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 01-10-2016 4
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 17-09-2016 20
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 11
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 10
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 8
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2016 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 6
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 4
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2016 4
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 5 16-04-2016 19
LJC Sittard Jeugd Cat. 5 09-04-2016 12
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2016 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 26-03-2016 15
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 19-03-2016 19
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 12-03-2016 13
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 23-01-2016 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 13
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 4
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 14
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 7
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 17
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 12
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 13-09-2015 5
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 7
LJC Wijchen Jeugd Cat. 4 06-06-2015 13
LJC Jeugd Cat. 4 30-05-2015 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 8
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 4 16-05-2015 16
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 4 14-05-2015 4
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 10-05-2015 4
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 02-05-2015 20
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 4 25-04-2015 12
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 4 18-04-2015 20
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 04-04-2015 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 28-03-2015 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-01-2015 6
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 8
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 07-12-2014 18
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 4 22-11-2014 17
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 18
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 14-09-2014 5
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 07-09-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 9
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 15-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 6
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 5
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 9
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 04-05-2014 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2014 4
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 26-04-2014 4
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 19-04-2014 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 9
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 05-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-01-2014 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 6
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 3 30-11-2013 14
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 3 23-11-2013 18
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 09-11-2013 16
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 02-11-2013 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 27-10-2013 17
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-10-2013 9
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 6
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 5
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 01-09-2013 5
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 30-06-2013 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 23-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 6
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 2 02-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 2 20-05-2013 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 19-05-2013 9
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 11-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 09-05-2013 5
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-05-2013 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 9
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-04-2013 3
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 14-04-2013 5
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 07-04-2013 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-03-2013 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.