John Oudshoorn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 5
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 22-06-2019 3
District Kampioenschap Noord-Holland (Masters) Masters 50+ 10-06-2019 27
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 02-06-2019 4
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 8
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 37
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 4
District kampioenschap Noord-Holland Masters 50+ 21-05-2018 2
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 13
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 9
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 11-03-2018 11
NK Omnium Masters 30+ 40+ 50+ Masters 50+ 07-01-2018 9
Ronde Van Lisse Masters 50+ 24-09-2017 4
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 17
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 27-08-2017 6
13e Vestingronde Nieuwpoort Masters 50+ 26-08-2017 1
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 8
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Masters 50+ 05-06-2017 2
Ronde van Aalten Masters 50+ 21-05-2017 7
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 3
Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-05-2017 69
63e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2017 7
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 12-03-2017 13
Nederlands Kampioenschap Masters - Baanomnium 2017 Masters 50+ 08-01-2017 2
Ronde van Lisse Masters 50+ 25-09-2016 7
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Masters 50+ 10-09-2016 2
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 28-08-2016 1
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 12-06-2016 6
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 3
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 05-06-2016 5
Ronde van Aalten Masters 50+ 22-05-2016 10
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-05-2016 1
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Masters 50+ 16-05-2016 12
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 15
Giro d'Italia Sprintwedstrijden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 30-04-2016 2
62e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2016 1
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 28
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 06-03-2016 3
Ronde van Lisse Masters 50+ 20-09-2015 7
Excelsior's wielerdag Masters 50+ 30-08-2015 7
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 60
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 17
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 09-08-2015 12
Ronde van De Meern op het Lint Masters 50+ 12-07-2015 4
NK Masters Weg Masters 50+ 07-06-2015 1
Ronde van Aalten Masters 50+ 22-05-2015 8
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 8
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 10-05-2015 3
Blygold Wielerronde van Houten. Masters 50+ 03-05-2015 11
61e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2015 7
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Masters 40+ 05-04-2015 16
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 08-03-2015 19
42e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 04-10-2014 7
Ronde van Waterland Sportklasse 21-09-2014 8
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Masters 40+ 20-09-2014 4
Ronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 14-09-2014 13
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 21
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 5
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 40+ 09-06-2014 1
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 07-06-2014 11
2e Bavaria Ronde van Rossum (Vele extra premies & speciale podiumprijzen uitgereikt door de Bavaria babes!) Sportklasse 17-05-2014 19
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-05-2014 12
60e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 26-04-2014 3
10e Wielerronde van Weesp Masters 40+ 20-04-2014 6
41e Ronde van lexmond Sportklasse 12-04-2014 14
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-03-2014 12
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 5
Ronde van Noord Sportklasse 28-09-2013 4
Ronde van Vreewijk Sportklasse 22-09-2013 10
Rabo Wielerronde van Purmerend Masters 30+ 15-09-2013 10
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 12
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Sportklasse 07-09-2013 4
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 4
Ronde van De Harkema Diverse Licentiecategorieen (C) 31-08-2013 10
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Sportklasse 25-08-2013 7
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 12
43e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 18-08-2013 8
Lus van Almkerk Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 46
Ronde van De Meern op het Lint Diverse Licentiecategorieen (B) 14-07-2013 39
40e Ronde van Giessenburg Diverse Licentiecategorieen (B) 13-07-2013 2
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2013 47
43e Ronde van Barendecht Sportklasse 06-07-2013 7
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 6
31e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 22-06-2013 11
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Masters 40+ 16-06-2013 5
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 14-06-2013 15
31e Ronde van Uitgeest Sportklasse 09-06-2013 11
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 08-06-2013 8
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 06-06-2013 3
60e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 01-06-2013 3
Ronde van De Uithof Sportklasse 26-05-2013 7
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Masters 40+ 19-05-2013 10
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 9
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 5
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Masters 40+ 05-05-2013 4
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 5
32e Knoop van Noordwolde Sportklasse 21-04-2013 2
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 49
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 10-03-2013 12
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 7
Ronde van De Uithof Sportklasse 30-09-2012 10
9e Ronde van Ameide Masters 40+ 22-09-2012 17
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 15
Ronde van Krimpen Sportklasse 08-09-2012 11
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 02-09-2012 9
74e Ronde van Dordrecht Sportklasse 01-09-2012 3
Rabobank Ronde van Bemmel Sportklasse 26-08-2012 1
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 10
42e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 19-08-2012 2
Ronde van Oosterhout Sportklasse 12-08-2012 6
57e Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 15-07-2012 6
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 3
48e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen (B) 29-06-2012 9
Ronde van Scherpenzeel Diverse Licentiecategorieen (B) 23-06-2012 25
1e Masters Wielerfestijn Masters 40+ 17-06-2012 9
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 09-06-2012 15
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 4
DK Noord-Holland (Nwl./Masters 30+ 40+ 50+ 60+) Masters 40+ 28-05-2012 7
32ste Wielerronde van Rhenoy Masters 30+ 26-05-2012 8
Ronde van Sloten Masters 40+ 20-05-2012 10
Ronde van Rijssen Sportklasse 19-05-2012 19
64ste wielerronde van nieuw Vossemeer om de Grote prijs Merijntje Gijzen Diverse Licentiecategorieen (B) 13-05-2012 44
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 70
ronde van Waterland Sportklasse 22-04-2012 10
39e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2012 4
56e Ronde van Werkendam. Diverse Licentiecategorieen (B) 09-04-2012 13
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 11-03-2012 39
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 12
Ronde van Uithoorn Sportklasse 18-09-2011 3
Rabo wielerronde van Purmerend Sportklasse 11-09-2011 2
73e Ronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2011 7
Rabo Wielerronde van Bemmel Sportklasse 28-08-2011 3
Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 21-08-2011 18
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 4
Nacht van 's-Gravendeel Sportklasse 12-08-2011 23
61e Ronde van Ochten Sportklasse 16-07-2011 3
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 03-07-2011 19
47e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2011 3
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 4
Ronde van het Statenkwartier Sportklasse 10-06-2011 10
Ronde van Sloten Masters 40+ 22-05-2011 10
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 19-05-2011 4
De Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen (C) 15-05-2011 7
17e Draai Rond De Kraai Sportklasse 14-05-2011 5
Ronde van Amstelveen Masters 40+ 08-05-2011 16
57e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2011 8
Ronde van SOEST Sportklasse 17-04-2011 6
38e Kermisronde van Assendelft Amateurs B 02-10-2010 5
Jubileum Ronde van Uithoorn Amateurs B 19-09-2010 14
Ronde van Heemskerk Amateurs B 29-08-2010 3
Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 22-08-2010 4
Ronde van Beverwijk Amateurs B 15-08-2010 12
Afwachtingswedstrijd Dutch Food Valley Classic Amateurs B 13-08-2010 6
60 e Ronde van Ochten Amateurs B 17-07-2010 5
58e Ronde van Gouda Amateurs B 26-06-2010 2
Grand Prix TU Eindhoven DIVLIC 29-05-2010 4
Districtskampioenschappen Masters 40+ 24-05-2010 1
Ronde van Sloten Masters 40+ 16-05-2010 1
16e Draai Rond de Kraai Amateurs B 15-05-2010 2
Ronde van Amstelveen DIVLIC 09-05-2010 6
56e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2010 3
Bike-zone Rijswijkse wieleronde DIVLIC 27-03-2010 10
De 52e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 20-09-2009 7
Ronde Waarderpolder Amateurs B 06-09-2009 6
Ronde van Heemskerk Amateurs B 30-08-2009 11
Ronde van Pijnacker DIVLIC 29-08-2009 11
Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 23-08-2009 4
Dwars deur Grolle Masters 40+ 16-08-2009 14
NK Amateurs A, Masters 40+,50+ & 60+ Masters 40+ 05-07-2009 19
Ronde van Wheelerplanet DIVLIC 28-06-2009 13
45e Ronde van Nes aan de Amstel DIVLIC 26-06-2009 7
41e Ronde van Ouderkerk DIVLIC 21-06-2009 3
Nacht Waarderpolder Amateurs B 13-06-2009 1
56e Ronde van Papendrecht Amateurs B 06-06-2009 8
Ronde van Uithoorn Amateurs B 24-05-2009 7
Ronde Wheelerplanet voor B-Amateurs Amateurs B 17-05-2009 5
Ronde van Amstelveen DIVLIC 10-05-2009 9
55e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2009 1
Ronde van Sloten Masters 40+ 26-04-2009 2
Rijswijks Wielerweekeinde DIVLIC 04-04-2009 6
Afwachtingswedstrijden Eneco Ronde van het Groene Hart Masters 40+ 22-03-2009 12
Ronde van Wheelerplanet DIVLIC 15-03-2009 6
Rabo Wielerronde van Purmerend Amateurs B 14-09-2008 17
Ronde van Heemskerk Amateurs B 31-08-2008 4
Wielerronde van Pijnacker DIVLIC 30-08-2008 6
Pilot Tour de Waard Amateurs B 24-08-2008 10
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 10-08-2008 1
Wielerronde van Veldhoven DIVLIC 14-07-2008 8
44e Wielerronde van Nes aan de Amstel DIVLIC 04-07-2008 1
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 22-06-2008 7
Ronde van Ouderkerk aan de Amstel DIVLIC 15-06-2008 14
Ronde van Weesp DIVLIC 08-06-2008 3
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 18-05-2008 5
Ronde van Sloten Masters 40+ 04-05-2008 8
54é Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2008 1
Ronde van Uithoorn Amateurs B 20-04-2008 7
Afwachtingswedstrijd Campina Ronde van het Groene Hart Masters 40+ 23-03-2008 10
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 09-03-2008 17
50e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 23-09-2007 10
Excelsiors wielerdag Masters 40+ 26-08-2007 8
38 e Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 19-08-2007 12
30e Ronde van Oosterhout Amateurs B 11-08-2007 9
Ronde van Gouda Amateurs B 30-06-2007 3
37e Ronde van Barendrecht Amateurs B 23-06-2007 4
Ronde van Rijsenhout Amateurs B 07-06-2007 8
D.K. NOORD-HOLLAND Masters 40+ 28-05-2007 2
27e Ronde van Rhenoy Amateurs B 26-05-2007 10
4e Ronde van Wormerveer Amateurs B 20-05-2007 12
Ronde van Sloten Masters 40+ 13-05-2007 4
Ronde van Den Dungen Amateurs B 22-04-2007 1
Ronde van Uithoorn Amateurs B 21-04-2007 8
51 Ronde van Werkendam Amateurs B 09-04-2007 4
Ronde van Purmerend Amateurs B 17-09-2006 3
Rabobank Ronde van Dordrecht Masters 40+ 02-09-2006 12
Excelsior’s Wielerdag Masters 40+ 27-08-2006 5
28e Ronde van Obdam Amateurs B 09-07-2006 17
42e Wielerronde van Nes a/d Amstel Amateurs B/Nieuwelingen 07-07-2006 3
25e Rabobank Ronde van Wijk bij Duurstede Amateurs B 10-06-2006 2
Districtskampioenschap Noord-Holland voor Amateurs A, Amateurs B en Masters Masters 40+ 05-06-2006 3
Ronde van Sloten Masters 40+ 14-05-2006 1
52e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 29-04-2006 7
Ronde van Den Dungen Amateurs B 23-04-2006 4
50e Ronde van Werkendam Amateurs B 17-04-2006 5
Ronde van Hillegom Amateurs B 18-09-2005 14
Ronde van Purmerend Amateurs B 11-09-2005 12
Afwachtingswedstrijden Internationale Acht van Bladel Amateurs B 10-09-2005 6
Elektro-Lus van Schijndel om de GP Broer Manders Amateurs B 04-09-2005 6
Rabobank Ronde van Dordrecht Masters 40+ 03-09-2005 27
36e Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 21-08-2005 2
35e Ronde van Barendrecht Amateurs B 23-07-2005 17
Rabobank Ronde van Boxtel Amateurs B 03-07-2005 6
53e Ronde van Gouda Amateurs B 25-06-2005 14
Ronde Aert v/d Goesstraat Amateurs A/Amateurs B/Amateurs C 24-06-2005 15
24e Raboronde van Wijk bij Duurstede Amateurs B 11-06-2005 7
Ronde van Rijsenhout Amateurs B 26-05-2005 13
Districtskampioenschap Noord-Holland Masters 40+ 16-05-2005 6
Ronde van Mijdrecht Amateurs B 05-05-2005 17
Ronde van Uithoorn Amateurs B 01-05-2005 12
51e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2005 2
49e Ronde van Werkendam Amateurs B 28-03-2005 13
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 20-03-2005 14
34e Maartensdijkse Acht Amateurs A 08-05-2004 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.