Willem Wintermans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 54
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 07-09-2014 11
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 13
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 18
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 6
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 32
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 14
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 17
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 26-04-2014 10
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 17
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 15
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 05-04-2014 12
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 26
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 22
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 7 29-12-2013 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 14
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2013 10
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 17-11-2013 15
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 15
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 17
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 18
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 01-09-2013 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 16
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 21
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 26
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 49
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 9
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 19
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 20
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 7
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 16
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 20
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 22
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 15
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 20
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 30
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 15
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 22
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 15
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 16
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 29
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 21
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 43
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 46
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 15
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 15
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 11
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 23
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 13
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 18
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 20
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 17
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 17
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 21
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 21
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 24
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 21
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 16
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 24
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 19
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 18
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 22
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 32
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 18
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 27
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 20
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 9
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 23
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 16-07-2011 14
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 13
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 32
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 18
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 28-05-2011 12
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 14
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 10
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 10
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 15
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 12
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 15
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 32
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 27
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 21
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 16
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 16
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 16
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 17
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 21
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 23
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 3 11-09-2010 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 13
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 11-07-2010 8
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 9
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 31
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 15
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 14
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 12
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 15
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 13
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 17
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 15
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 11
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 16
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 10
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 8
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-12-2009 18
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 17
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 24
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 19
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 16
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 30
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 20-09-2009 26
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 6
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 18-07-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 29
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 21-06-2009 24
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 38
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 19
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 36
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2009 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 12
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 27
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 29
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 16
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 28
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 21

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.