Luke Chow

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 16-11-2019 2
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-11-2019 6
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2019 3
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 5 26-10-2019 16
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 13-10-2019 10
Jeugdronde Jeugd Cat. 4 29-09-2019 4
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 4 14-09-2019 15
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 08-09-2019 7
Klompenronde Jeugd Cat. 4 07-09-2019 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 01-09-2019 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 3
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 2
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 4 18-05-2019 3
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 12-05-2019 5
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 1
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2019 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 20-04-2019 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 14-04-2019 4
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 14
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 10
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 7
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 5
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 5
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 10
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 6
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 2
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 1
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 7
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 11
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 12
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 30-09-2018 6
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 7
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 11
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 14
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 1
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 3 12-05-2018 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 06-05-2018 1
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2018 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 21-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2018 3
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 3
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 4
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 9
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 3
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 5
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 6
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 3
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 19-11-2017 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 5
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 1
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 11
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 8
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 4
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 4
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 3
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 2 20-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 3
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 4
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 8
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 12
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 6
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 14
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 3
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 4
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 2
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 6
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 5
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2016 10
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 8
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 1 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 05-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 17-04-2016 2
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 09-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 7
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 1 23-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 13-12-2015 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 4
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 3
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 18-10-2015 3
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 1 17-10-2015 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.