Rosalie Haas

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 45
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 01-09-2019 19
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 17-07-2019 6
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2019 13
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 24
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 9
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 28-06-2019 17
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 14
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 15
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 52
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 01-06-2019 18
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 30
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 24
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 22
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 17
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 13
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 23
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 12
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 21
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-04-2019 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 16
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 29
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 28
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 30-09-2018 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 15
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 12
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 24
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 23
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 18
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 20
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 20
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 22
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 48
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 25
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 25
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 11
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 24
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2018 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 18
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 17
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 12
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 42
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 26
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 36
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 43
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 25
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 45
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 24-09-2017 12
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 32
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 14
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 11
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 10
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-07-2017 13
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 20
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 19
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 22
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 21
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 18
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 13
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 20
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 10
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 16
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 11
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 19
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2017 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 10
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 15
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 9
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 40
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 12
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 13
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 9
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-05-2016 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 14
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 22
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 3 24-04-2016 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 22
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 15
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 19
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 29
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 25
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 19
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 14-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 29
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 20
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 14-05-2015 15
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 14
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 17
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 18
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 28-03-2015 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.