Åsa Keijzer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
GP DESTIL jeugd Jeugd Cat. 4 30-11-2019 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 23-11-2019 19
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-11-2019 22
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2019 18
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 4 26-10-2019 22
Jeugdronde Jeugd Cat. 3 29-09-2019 9
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2019 9
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 3 08-09-2019 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 07-09-2019 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 24-08-2019 5
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 3 29-07-2019 22
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 30-06-2019 5
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 3 22-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 15-06-2019 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 08-06-2019 19
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 01-06-2019 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 26-05-2019 13
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 3 18-05-2019 6
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 12-05-2019 8
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 3 05-05-2019 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2019 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-04-2019 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 14-04-2019 6
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 06-04-2019 6
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 30-03-2019 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-03-2019 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2019 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2019 11
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 14
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 3 25-11-2018 9
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 18-11-2018 11
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 11-11-2018 22
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 04-11-2018 15
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2018 15
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 13-10-2018 18
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 30-09-2018 8
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2018 13
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2018 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 26-08-2018 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 25-08-2018 7
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 19-08-2018 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 01-07-2018 3
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 2 23-06-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-06-2018 13
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 2 10-06-2018 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 09-06-2018 10
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 27-05-2018 11
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 19-05-2018 8
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2018 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 06-05-2018 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2018 14
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 22-04-2018 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 21-04-2018 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2018 9
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 07-04-2018 7
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 2 02-04-2018 11
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-01-2018 13
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2017 15
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 03-12-2017 12
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 19-11-2017 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 15
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 04-11-2017 13
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 17-09-2017 14
Klompenronde Jeugd Cat. 1 09-09-2017 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 26-08-2017 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 20-08-2017 10
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 01-07-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 1 24-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 10-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 04-06-2017 10
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 1 28-05-2017 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-05-2017 3
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 1 20-05-2017 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 13-05-2017 9
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 07-05-2017 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 29-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2017 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 16-04-2017 10
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 09-04-2017 8
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 01-04-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 1 12-03-2017 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.