Armando Bruggen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Beloften 26-06-2019 24
64ste Ronde van ZEIST (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 02-06-2019 38
DK Tijdrijden Noord-Holland Beloften 22-05-2019 7
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 67
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2019 37
72e Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 25
Omloop van de Vlietlanden DIVLIC 31-03-2019 48
District kampioenschap Noord-Holland Amateurs/Sportklasse 21-05-2018 13
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Amateurs/Sportklasse 08-05-2018 1
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 31
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 10-05-2017 2
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junioren 16-05-2016 16
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junioren 11-05-2016 8
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden DIVLIC 28-02-2016 29
11 e Omloop van ottoland Nieuwelingen 26-09-2015 19
Ronde van Waterland Nieuwelingen 13-09-2015 16
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 30
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 20
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 28-05-2015 3
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 38
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Nieuwelingen 10-05-2015 15
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 29
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 31
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 36
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 20
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 22
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuwelingen 21-05-2014 7
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 49
3e Trainingsomloop de Vlietlanden DIVLIC 23-03-2014 76
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 21
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 7 28-09-2013 8
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 22
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 17
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 11
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 26
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 25
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 24
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 21
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 36
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 19
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 21
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 30
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 13
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 22
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 27
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 19
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 20
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 24
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 26
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 21
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 29
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 15
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 5 05-06-2011 17
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 21
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 22
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 16
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 21
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 24
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 22
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 12
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 25
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 13
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 19
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 4 13-06-2010 4
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 20
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 11
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 11
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 13
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 13
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 16
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 11
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 12
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 13
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 14
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2008 8
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 15-06-2008 9
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 11
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2 19-04-2008 19
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 2 05-04-2008 14
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.