Nienke Wasmus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nacht van s-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-08-2019 13
13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2019 28
56e Ronde van Honselersdijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-07-2019 28
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 2
Healthy Ageing Tour Elite Women 14-04-2019 17
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 14-04-2019 39
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 53
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 38
Healthy Ageing Tour Elite Women 12-04-2019 64
Healthy Ageing Tour Elite Women 11-04-2019 22
Healthy Ageing Tour Elite Women 10-04-2019 24
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 16-02-2019 7
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 15
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 28
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 16
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 29
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 13
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 43
63e RABO Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2018 6
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2018 2
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 7
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2018 11
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 13
Rabo Paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2018 12
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 14
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 9
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 20
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 43
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 39
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 31
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 23
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 11
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 16
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 15
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 8
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 13
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 24
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 41
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 1
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 11
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 16
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-05-2018 5
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 37
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 53
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 38
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 57
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 38
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 40
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 72
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 1
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 5
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 85
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-12-2017 9
B E A T Track Series "ENDURANCE" Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-12-2017 9
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 19
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 48
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 5
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 5
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 15
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 6
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Junior-Vrouwen 20-08-2017 5
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 4
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 16
56e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2017 6
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 77
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 80
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 18
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 23
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 15-06-2017 2
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 28
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 10
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 25
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 16
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 11
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 15
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2017 3
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 14
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 5
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 28
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 8
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 20
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 39
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 43
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 58
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 79
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 17
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 39
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 5
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 4
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 19
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 3
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 8
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 32
83ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 02-07-2016 2
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 51
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 33
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 24
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 50
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 18
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 12
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2016 9
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 6
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 60
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junior-Vrouwen 11-05-2016 10
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 15
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 79
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Junior-Vrouwen 17-04-2016 13
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 33
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 37
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 7
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 27
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 39
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Junior-Vrouwen 31-10-2015 6
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen 25-10-2015 8
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 38
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 47
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 17
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 21
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 17
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 5
75 jaar Friesche Leeuw Nieuweling-Meisjes 22-08-2015 7
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 11
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 5
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 12
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 11
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 25
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 32
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 7
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 15
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 13
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 9
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 25
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 58
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 60
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 31-08-2013 6
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 29
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 11
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 26
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 22
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 01-06-2013 12
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 26
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 10
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 30
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 25
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2013 17
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 21
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 22
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 22
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 16
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 18-08-2012 13
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 8
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 24
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 14
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 13 jaar 21-01-2012 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 25
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 18
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 28
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 27
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 27
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 35
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 25
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 21
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 22
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 28
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 12
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 5
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 6
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 15
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 13
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 30
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 27
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 27
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 30
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 19
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 31
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 43
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 17
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 31
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 31
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.