Sanne Jongenelen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-07-2019 15
86ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 29-06-2019 3
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junior-Vrouwen 19-06-2019 25
Tour de Lasalle Junior-Vrouwen Eindklassement 16-06-2019 11
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Junior-Vrouwen 12-06-2019 3
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Junior-Vrouwen 10-06-2019 13
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 92
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 22-04-2019 12
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 47
85ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 30-06-2018 5
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 21
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 23-05-2018 6
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junior-Vrouwen 21-05-2018 10
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 35
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 25
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 20
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 124
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 107
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 43
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 38
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 01-07-2017 15
35e Ronde van Sliedrecht (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 17
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 23
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 18
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 07-06-2017 5
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 2
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 24
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 3
Wielerronde van Uden (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-05-2017 16
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 71
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 17
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 34
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 57
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 32
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuweling-Meisjes 18-05-2016 6
REGIO KAMPIOENSCHAP MIDDEN&OOST Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 8
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 22
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 20
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 19
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 38
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 22
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 26
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 13-09-2015 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 20
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 42
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 25
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 39
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 13
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 9
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 04-07-2015 3
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2015 5
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 5
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 29
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 33
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 21
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 6 14-05-2015 8
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 10-05-2015 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 09-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 24
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 4
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 25-04-2015 7
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 18-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 22
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 30
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 5 28-09-2014 10
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 8
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 13-09-2014 10
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 07-09-2014 6
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 21
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 15
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 4
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 23-08-2014 7
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 15
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 8
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 06-07-2014 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 10
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 5
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 4
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 25
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 14
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 12
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 19
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 10-05-2014 4
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 04-05-2014 7
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 5 03-05-2014 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2014 11
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 26-04-2014 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 16
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 19-04-2014 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 20
Criterium Jeugd Cat. 5 06-04-2014 2
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 05-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 30
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 29
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 11
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 28-09-2013 12
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 9
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 01-09-2013 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 14
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 7
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 6
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 20
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 4 02-06-2013 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 19
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 9
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 21
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 19-05-2013 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 11-05-2013 2
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 12
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2013 6
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 27-04-2013 3
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 8
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 13
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 7
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 11
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 14-07-2012 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 8
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 4
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 10
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 12
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 19-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 10
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 06-05-2012 4
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 11
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 16
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 3
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 21-04-2012 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 15-04-2012 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 9
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 07-04-2012 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 6
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2012 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 18-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 11
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 24
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 6
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 16-07-2011 4
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 7
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 6
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 4
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 3
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 2 05-06-2011 1
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 28-05-2011 5
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 7
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 15-05-2011 7
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 10
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 5
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2011 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-04-2011 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2011 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 8
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 7
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 4
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 2
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 4
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 3
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 13
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2010 10
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 13
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 7
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 6
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 8
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 2
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 5
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 18-04-2010 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 7
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 5
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 04-04-2010 6
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 1 14-03-2010 1
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 16
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 10
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 15
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 12-07-2009 5
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 18
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 4
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 11
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 11
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 1 24-05-2009 3
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.