Elena Veken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 3 14-07-2019 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 30-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 15-06-2019 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 08-06-2019 11
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 3 11-05-2019 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2019 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2019 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2019 4
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 3 31-03-2019 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2019 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 3 13-01-2019 3
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 3 06-01-2019 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 05-01-2019 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2018 3
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 3
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 3 08-12-2018 3
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2018 3
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 3 25-11-2018 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2018 6
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 18-11-2018 5
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 11-11-2018 5
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2018 4
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2018 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2018 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 26-08-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-06-2018 5
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 2 10-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 02-06-2018 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 20-05-2018 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 05-05-2018 10
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 2 27-04-2018 3
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 22-04-2018 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2018 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 27-01-2018 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 20-01-2018 2
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 2 13-01-2018 2
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-01-2018 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2017 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 23-12-2017 8
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 03-12-2017 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 11-11-2017 2
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 04-11-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 17-09-2017 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 03-09-2017 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 26-08-2017 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 20-08-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 1 24-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 10-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 04-06-2017 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 20-05-2017 2
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 1 07-05-2017 1
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 1 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 1 27-04-2017 2
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 1 23-04-2017 3
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 16-04-2017 1
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 1 08-04-2017 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 02-04-2017 1
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 1 01-04-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 19-03-2017 1
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 1 12-03-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 21-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 1 08-01-2017 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2016 2
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 17-12-2016 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 26-11-2016 2
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 1 13-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 05-11-2016 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 08-10-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 10
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 7
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 4
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 9
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 21-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 8
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 14
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 7
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 23-01-2016 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 20

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.