Daniëlla Verstraten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
66 ste Ronde van Huijbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 39
Ronde van Heusdenhout Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-07-2014 37
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-06-2014 13
RK en DK Zuid Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 22
47e Ronde van Oudenbosch Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-06-2014 35
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2014 37
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Elite-Vrouwen 25-04-2014 56
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-04-2014 51
Rabobank Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2014 79
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junior-Vrouwen 01-09-2013 32
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 23-06-2013 18
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 28
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junior-Vrouwen 15-06-2013 15
Regio Kampioenschap Zuid Junior-Vrouwen 20-05-2013 5
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 18-05-2013 17
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Diverse Licentiecategorieen (D) 05-05-2013 51
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 04-05-2013 1
Jeugdwedstrijden Eijsden Junior-Vrouwen 28-04-2013 19
Ronde van de Bult Junior-Vrouwen 27-04-2013 20
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 74
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 75
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 75
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 60
Junior Energiewacht Tour Junior Women 07-04-2013 63
Junior Energiewacht Tour Junior Women 05-04-2013 27
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 01-04-2013 25
Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2013 77
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 11
klimkoers Bocholtz Junior-Vrouwen 30-09-2012 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junior-Vrouwen 26-08-2012 16
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 25-07-2012 27
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 15-07-2012 10
79ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 30-06-2012 11
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junior-Vrouwen 16-06-2012 37
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junior-Vrouwen 28-05-2012 6
Kleeberg Cycling Classic Junior-Vrouwen 26-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junior-Vrouwen 13-05-2012 23
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2012 31
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 05-05-2012 22
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 02-05-2012 5
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2012 62
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 22-04-2012 54
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 21-04-2012 32
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 20-04-2012 61
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 15-04-2012 33
Omloop van Grevenbicht Junior-Vrouwen 01-04-2012 21
Ronde van Woensdrecht Junior-Vrouwen 18-03-2012 18
11e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 17-03-2012 35
56e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 13
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 03-09-2011 11
Rabo Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 28-08-2011 13
Ronde van Ransdaal Nieuweling-Meisjes 31-07-2011 10
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 26
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 3
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Junior-Vrouwen 11-06-2011 25
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuweling-Meisjes 11-06-2011 5
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuweling-Meisjes 28-05-2011 7
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 25-05-2011 3
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuweling-Meisjes 21-05-2011 6
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 18
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 26
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 24
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 26-03-2011 57
30e MEEÙS RACE Nieuweling-Meisjes 20-03-2011 14
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 35
55e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 03-10-2010 13
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 04-09-2010 21
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 28-07-2010 16
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 13-07-2010 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 52
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 03-07-2010 13
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 5
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 30-05-2010 10
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 1
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 32
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 11-04-2010 22
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Nieuweling-Meisjes 10-04-2010 24
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 21-03-2010 14
Cyclocross Haarlemmermeer Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-02-2010 12
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-01-2010 23
NK Veldrijden 2010 Nieuweling-Meisjes 09-01-2010 13
Rabo veldrit weekend van Moergestel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-12-2009 32
8e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial - Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-11-2009 19
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-10-2009 20
Walsberg Cross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2009 22
Nationale veldrit Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2009 28
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 6 13-09-2009 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2009 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 19
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 4
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 16
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 18-07-2009 12
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 27
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 19
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 6 04-07-2009 19
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 6 28-06-2009 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 20
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2009 21
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 6 07-06-2009 45
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 7 24-05-2009 24
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 24
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 6 02-05-2009 29
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 26-04-2009 9
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 31
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 23
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 11-04-2009 22
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 6 05-04-2009 17
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 24
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 30
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 36
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 6 03-01-2009 17
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 21
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-12-2008 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 06-12-2008 17
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 26
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 28-09-2008 15
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 18
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 8
klimcriterium Jeugd Cat. 5 06-09-2008 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-08-2008 11
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 5 24-08-2008 6
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 06-07-2008 11
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 9
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 23
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-2 Meisjes 11-05-2008 12
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 15
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 20-04-2008 10
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 5 06-04-2008 20
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 15-03-2008 20
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 13-01-2008 19
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 29-12-2007 14
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 5 01-12-2007 17
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 24
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-10-2007 15
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 23-09-2007 16
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 4 02-09-2007 14
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 01-09-2007 10
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 26-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 16
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 20
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2007 13
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 09-06-2007 35
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 12-05-2007 8
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 26
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 19
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2007 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 20-01-2007 6
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 4 07-01-2007 13
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 19
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-12-2006 18
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 25-11-2006 9
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 20
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 12-11-2006 10
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 04-11-2006 12
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 4 28-10-2006 14
Zandbosch cross Jeugd Cat. 4 22-10-2006 9
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 13
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-06-2005 9
Zandbosch cross Jeugd Cat. 1 16-01-2005 8
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 1 02-01-2005 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 12-09-2004 6
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 27-06-2004 8
Landelijk MEISJES Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 08-06-2003 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.