Martin Plat

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 13
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 18-06-2017 20
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 22
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 10
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 34
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 27
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 20
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 47
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 52
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 7 16-08-2015 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 27-06-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 38
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 19
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 9
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 25-04-2015 6
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 14
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 20
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 20-09-2014 6
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 30
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 13
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 17
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 42
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 22
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 16
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 15
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 35
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 11
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 34
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 21-09-2013 13
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 16
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 5 01-09-2013 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 30
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 33
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 18
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 5 19-05-2013 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-04-2013 15
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 23
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 17
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 17
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 29
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 15
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 4 29-09-2012 13
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 7
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 19
Criterium Volendam Jeugd Cat. 4 08-07-2012 16
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 19
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 14
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 27-05-2012 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 18
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 32
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 14
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 13
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 17
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 13
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2011 5
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 4
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 19
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 22
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 10
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 15-05-2011 8
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 11
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 13
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 8
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 19-09-2010 11
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 2 27-06-2010 8
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 12
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 2 22-05-2010 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.