Scarlett Souren

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 9
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 51
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 13
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 11
Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Nieuweling-Meisjes 05-06-2019 1
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 5
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 4
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 10
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 17
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 21
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 11
Finale KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 15-09-2018 6
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-09-2018 11
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 13
81e Kermisronde Roosendaal Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 13
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 12
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 11
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Nieuweling-Meisjes 19-08-2018 15
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 22
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2018 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 29
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuweling-Meisjes 30-05-2018 4
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 11
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 4
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 21
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 13
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 13
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 20
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 24
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 14
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 36
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 24-09-2017 6
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 4
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 03-09-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 14
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 4
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 6 25-06-2017 9
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 5
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 11-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 1
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 6 04-06-2017 3
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 20-05-2017 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 9
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 23-04-2017 7
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 3
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 4
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 4
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 8
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 25-09-2016 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 18-09-2016 6
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 7
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 19-06-2016 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 18-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 10
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 24-04-2016 10
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 14
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 3
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 18
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 9
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 10
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 12
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 31-05-2015 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-05-2015 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 12
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 22
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2015 5
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 4
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 05-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 12
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 7
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 21-09-2014 6
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 10
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 13-09-2014 5
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 3 07-09-2014 7
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 3 31-08-2014 7
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 13
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 11
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 06-07-2014 9
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 28-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 23
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2014 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 10
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 25-05-2014 9
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 18-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 17
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 04-05-2014 7
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 3 27-04-2014 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 21-04-2014 5
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 13-04-2014 7
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 06-04-2014 9
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 35
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 2 29-09-2013 10
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 22-09-2013 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 12
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 4
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 30-06-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 15
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 02-06-2013 6
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2013 8
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 9
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 19-05-2013 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 09-05-2013 11
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-04-2013 6
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 14-04-2013 4
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 2 07-04-2013 5
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 06-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 9
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 31-03-2013 8
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 1 30-09-2012 4
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 1 23-09-2012 5
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 02-09-2012 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 26-08-2012 5
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 1 19-08-2012 5
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 01-07-2012 1
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 23-06-2012 2
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 7
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 1 20-05-2012 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.