Gabrina Hassel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 24
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 02-05-2012 10
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 42
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 18-09-2011 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 17-09-2011 23
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 27
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 38
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 37
Kermisronde Jeugd Cat. 6 19-08-2011 26
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 25
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 05-06-2011 19
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 22
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 15
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 22
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 33
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 18
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 24-04-2011 20
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 22
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 17
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 28
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 20
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 16
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 22
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 30
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 05-06-2010 20
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 27
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 2
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 28
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 19
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 20
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 19
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 20
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 27
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 23
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 28
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 31
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 5 14-03-2010 11
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 21
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 23
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 6
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 17
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 18-07-2009 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 21
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 14
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 11
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 15
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 12
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 10
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 9
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 24
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 12
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 19
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 24
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 31
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 14
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 20
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 28
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 28
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 22
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 13
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 18
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 15
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 8
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 12
Baanomnium Jeugd Cat. 3-1 12-05-2008 13
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 8
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 20
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 meisjes 27-04-2008 4
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 22
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 7
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 5
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 18
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 28
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 11
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 28-05-2007 4
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 5
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 2 06-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 14
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 21-04-2007 11
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 7
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2007 7
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 11
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 01-04-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 7
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 20-08-2006 9
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 1 18-06-2006 6
9e Mol Klim Jeugd Cat. 1 04-06-2006 10
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2006 3
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 25-05-2006 7
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 21-05-2006 3
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 23-04-2006 10
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 17-04-2006 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.