Tim Kerkhof

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 9
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 13
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 10
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 15
Rush Hour Professionals 28-08-2018 22
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 30
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 91
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 32
Daags na de Tour Professionals 30-07-2018 14
68e Ronde van OCHTEN (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 13
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 10-07-2018 24
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 32
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 01-07-2018 21
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 44
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 11
Wielerweekend Buchten - dag 1 Professionals 15-06-2018 11
Kermisronde Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 3
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 2
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 21
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 12
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 4
Omloop van de Houtse linies Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 4
TC 8 - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 04-02-2018 6
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 13
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 06-01-2018 6
TC 4 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Licentiehouders Mannen 03-12-2017 2
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Mannen 18-11-2017 7
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 7
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 8
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 8
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 4
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 43
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 36
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 15
Veenendaal - Veenendaal Classic M_ELITE 18-08-2017 44
36e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 14-08-2017 8
38e Draai van de Kaai Professionals 31-07-2017 12
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Professionals 27-07-2017 32
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 58
Daags na de Tour Professionals 24-07-2017 34
67e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 5
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 11-07-2017 3
51e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 11
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 25-06-2017 81
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 64
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 61
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 59
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 63
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 101
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 58
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 10
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 1
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 11
Ronde van Overijssel M_ELITE 06-05-2017 15
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 75
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 22-04-2017 27
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 48
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 91
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 73
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 3
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 30
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2017 68
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Elite-Mannen/Beloften 05-03-2017 7
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 69
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 9
Westland MTB Beach Challenge DIVLIC 29-01-2017 1
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace DIVLIC 28-01-2017 1
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite/Beloften 18-12-2016 16
Rabocyclocross Lierop Elite/Beloften 08-10-2016 11
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 19-08-2016 76
Ridderronde Maastricht Professionals 03-08-2016 18
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 26-07-2016 31
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Professionals 25-06-2016 13
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 19-06-2016 47
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2016 46
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2016 23
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2016 30
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 110
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 161
Mijl van Mares Professionals 07-08-2015 12
Ridderronde Maastricht Professionals 05-08-2015 26
Daags na de Tour Professionals 27-07-2015 9
Albert Achterhes Pet Profronde van Drenthe M_ELITE 14-03-2015 30
58e Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 31-08-2014 135
Mijl van Mares Professionals 08-08-2014 9
35e Draai van de Kaai Elite-Mannen/Beloften 04-08-2014 31
42e Wielerdag van Wateringen Elite-Mannen/Beloften 31-07-2014 17
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 1
NK Tijdrijden Beloften 25-06-2014 30
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Mannen/Beloften 28-05-2014 13
ZLM tour Under 23 / Espoirs 19-04-2014 54
Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 09-03-2014 28
54ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 08-03-2014 54
Vagtechniek Ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 25-08-2013 5
32e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 12-08-2013 7
32e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 12-08-2013 20
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 02-08-2013 10
47e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2013 13
NK Weg Elite-Vrouwen; Beloften; Professionals Beloften 22-06-2013 12
Ronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 17-06-2013 3
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 11-06-2013 9
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 02-06-2013 4
Regio Kampioenschap Zuid Beloften 20-05-2013 7
De Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 30-04-2013 20
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Elite-Mannen/Beloften 14-04-2013 3
47e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 01-04-2013 12
47e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 01-04-2013 10
Wielerronde van Oploo Elite-Mannen/Beloften 31-03-2013 17
Rabo Baronie Breda Classic Elite-Mannen/Beloften 16-09-2012 18
31e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 13-08-2012 5
7e Ster van Moerdijk Beloften 17-06-2012 31
Kersenronde Mierlo Beloften 03-06-2012 7
DK Zuid-Oost (El/Bel/Ama) & RK LB-ZO-ZW (Masters/Vr.) Beloften 28-05-2012 7
ARNO WALLAARD MEMORIAL M_ELITE 21-04-2012 20
28e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 01-04-2012 37
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 20-11-2011 22
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 13
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 70
De Westbrabantse Pijl Junioren 26-08-2011 17
30e Wielerronde van Steensel Junioren 15-08-2011 4
Ronde van Rooi Junioren 03-07-2011 1
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Junioren 18-06-2011 16
DISTRICTS KAMPIOENSCHAP MIDDEN op de WEG 2011 Junioren 13-06-2011 1
NK Tijdrijden Beloften & 15-18 jarigen Junioren 08-06-2011 36
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2011 5
DISTRICT KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN MIDDEN Junioren 02-06-2011 2
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Junioren 29-05-2011 15
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 22-05-2011 17
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2011 16
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 68
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 44
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2011 9
Omloop van Margraten Junioren 08-05-2011 45
45e Grote Ronde van Gerwen Junioren 25-04-2011 17
EPZ Omloop van Borsele Junioren 24-04-2011 1
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 19
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Junioren 02-04-2011 12
Van Esch Biketotaal Tour Junioren 27-03-2011 12
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Junioren 04-09-2010 10
Rabobank Ronde van Rooi Junioren 29-08-2010 4
De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2010 64
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 22-08-2010 23
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 26
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 30
De Westbrabantse Pijl Junioren 20-08-2010 8
29e Wielerronde van Steensel Junioren 09-08-2010 4
Super de Boer Draai van de Kaai Junioren 02-08-2010 11
35ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 11-07-2010 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 10-07-2010 9
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2010 40
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Algemeen Klassement Junior Men 23-05-2010 25
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2010 23
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2010 57
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2010 13
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Junioren 16-05-2010 5
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Junioren 13-05-2010 4
16e Grote Prijs Wegenbouw Groenen voor junioren Junioren 09-05-2010 30
47e Flevotour Junioren 08-05-2010 2
56e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2010 18
D'n Bèrgse Wielerronde Junioren 11-04-2010 12
44e Grote Ronde van Gerwen Junioren 05-04-2010 2
Officieus NK Criterium tijdens 37e Kermis Wielerronde van Assendelft Nieuwelingen 03-10-2009 4
51ste Ronde van Uden Nieuwelingen 13-09-2009 3
Roger Wijnen Klimomloop Nieuwelingen 29-08-2009 11
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-08-2009 20
28e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 10-08-2009 1
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 05-08-2009 7
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2009 3
Daags na de Tour Nieuwelingen 27-07-2009 1
34ste Wielerronde Maren Kessel Nieuwelingen 12-07-2009 1
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 6
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 20-06-2009 8
Ronde van valkenswaard Nieuwelingen 07-06-2009 2
Districtskampioenschap Limburg & Regiokampioenschap Districten Limburg en Zuidoost Nieuwelingen 01-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 30-05-2009 13
Omloop van Margraten Nieuwelingen 10-05-2009 8
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 15
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2009 8
43e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 13-04-2009 2
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 11-04-2009 45
37e Rabo Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 04-04-2009 19
Rabobank-veldrit van Boxtel Nieuwelingen 14-12-2008 16
29e BAVARIA-VELDRIT Nieuwelingen 16-11-2008 16
Regio kampioenschappen ZO Brabant Zeeland en Limburg Nieuwelingen 25-10-2008 8
Ronde van Dongen 2008 Nieuwelingen 28-09-2008 12
1e Bouwmeester wielerronde Nieuwelingen 21-09-2008 4
50ste Ronde van Uden Nieuwelingen 14-09-2008 4
27e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 11-08-2008 17
Ronde van Valkenswaard Nieuwelingen 06-07-2008 3
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2008 2
8e Wielerronde van Tilburg-Reeshof Nieuwelingen 11-06-2008 9
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2008 5
Ronde van Berghem Nieuwelingen 25-05-2008 8
Regio Kampioenschap Zuid (Masters Jun. Nwl.) en District Kampioenschap Zuid-Oost Nieuwelingen 12-05-2008 3
Rabobank t Hoogeland 2 daagse voor Nieuwelingen en Junioren Nieuwelingen 03-05-2008 3
Rabobank t Hoogeland 2 daagse voor Nieuwelingen en Junioren Nieuwelingen 02-05-2008 5
Rabobank t Hoogeland 2 daagse voor Nieuwelingen en Junioren Nieuwelingen 02-05-2008 11
Districtskampioenschappen Tijdrijden - Zuid Nieuwelingen 01-05-2008 4
69e Ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2008 12
Van Esch Biketotaal Tour Nieuwelingen 27-04-2008 2
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 20-04-2008 3
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 12-04-2008 6
27e Meeus Race Nieuwelingen 30-03-2008 4
42e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 24-03-2008 12
NK Veldrijden Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 19-01-2008 33
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 7 23-09-2007 7
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 16-09-2007 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 01-09-2007 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 7 26-08-2007 2
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 7 19-08-2007 13
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 12-08-2007 35
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 7 08-07-2007 10
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 7 01-07-2007 1
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 7 24-06-2007 5
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 17-06-2007 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 68
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-06-2007 4
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 7 28-05-2007 1
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 7 27-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 20-05-2007 7
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 17-05-2007 8
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 13-05-2007 2
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 7 06-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2007 7
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 7 15-04-2007 3
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 7 09-04-2007 5
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 7 08-04-2007 3
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 16
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-03-2007 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 14 jaar 20-01-2007 8
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 7 07-01-2007 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 29-12-2006 11
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 23-12-2006 12
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 7 17-12-2006 11
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 7 10-12-2006 8
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-12-2006 14
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 12-11-2006 10
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 05-11-2006 8
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 6 17-09-2006 5
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 6 10-09-2006 4
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 6 27-08-2006 3
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 6 20-08-2006 5
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 6 18-07-2006 2
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 25-06-2006 3
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 11-06-2006 4
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 04-06-2006 2
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 5 28-05-2006 3
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2006 3
Jack Janssen Trofee - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2006 2
Lingewaardse Wielerronde Jeugd Cat. 5 14-05-2006 5
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 5 07-05-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2006 4
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 23-04-2006 6
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 5 17-04-2006 2
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 5 09-04-2006 3
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 5 02-04-2006 1
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 5 11-12-2005 10
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 5 03-12-2005 11
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 06-11-2005 4
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 18-09-2005 4
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 11-09-2005 7
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 21-08-2005 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 4 17-07-2005 8
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2005 3
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 12-06-2005 10
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2005 7
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 22-05-2005 6
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 4 08-05-2005 6
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 05-05-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 23-04-2005 10
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 4 17-04-2005 8
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 03-04-2005 10
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 4 28-03-2005 7
Zandbosch cross Jeugd Cat. 4 16-01-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 4 09-01-2005 10
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 4 02-01-2005 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 26-12-2004 9
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 4 19-12-2004 6
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2004 8
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 4 21-11-2004 8
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 4 14-11-2004 6
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2004 4
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 11-07-2004 4
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 04-07-2004 7
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 20-06-2004 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2004 7
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 30-04-2004 9
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 3 25-04-2004 6
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 18-04-2004 9
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2004 8
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 04-04-2004 10