Daan Honderdors

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 07-12-2019 24
TC - GP DESTIL Junioren 01-12-2019 23
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 24-11-2019 23
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 12
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 18
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Junioren 02-11-2019 21
TWC Tempo veldhoven Junioren 20-10-2019 12
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 24
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 13-10-2019 54
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 34
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 26
2e Kleeberg Cross Mechelen Junioren 01-09-2019 33
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 21-07-2019 20
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 46
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 42
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 36
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 31
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 19
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 36
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Nieuwelingen 02-09-2018 9
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 26-08-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 28
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 51
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 24-06-2018 23
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 19
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Nieuwelingen 13-06-2018 10
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 22
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 52
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 56
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 50
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 40
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 36
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 40
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 30
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 56
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 16
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 32
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 7 10-09-2017 10
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 43
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 39
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 7
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 9
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 11-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 23
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 14
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 22
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 19
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 17
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 15
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 17
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 24
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 13
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 42
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 31
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 25
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 27
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 22
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 25-09-2016 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 54
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 52
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 18-06-2016 12
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 26
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 27
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 38
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 25
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 39
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 42
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 31
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 08-11-2015 20
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 33
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 24
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 27
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 29
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 42
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 27
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 18
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 25
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 53
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 34
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 32
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 16
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 20
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 13
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 32
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 25
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 29
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 21
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 24
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 21
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 17
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 35
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 23
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 33
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 16
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 22
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 14
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 18
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 18
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 16
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 40
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 17
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 11
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 16
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 14
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 13
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 21
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 23
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 22
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 23
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 26
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 20
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 32
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 34
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 18
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 12
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 14
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 23
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 8
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 44
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 14
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 18
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 9
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 15
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 8
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 15
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 11
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 14
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 02-09-2012 17
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-09-2012 14
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 19
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 17
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 01-07-2012 10
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 12
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 20-05-2012 7
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 15
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 22-04-2012 6
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 19
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.