Lars Lakeman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 10
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 5
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 22-09-2019 11
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 7 14-09-2019 28
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 35
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 7 14-07-2019 5
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 25-05-2019 23
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 16
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 12
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 26
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 12
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 26
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 13
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 21
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 14
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 6 06-01-2019 8
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 9
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 5
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 16-09-2018 13
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 27
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 34
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 12
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 12
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 6 12-05-2018 28
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 25
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 16
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 12
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 15
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 3
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 22
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 11
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 12
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 15
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 39
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 22
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 25
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 20-08-2017 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 30
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 27
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 16
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 15
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 10
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 18
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 27
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 17
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 34
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 33
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 19
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 38
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 21-08-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 21
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 27
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 22
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 12
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 18
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 19
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 18
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 17
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 14
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.