Joeri Schaper

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 4
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 25-05-2019 2
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 6 19-05-2019 2
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 4
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 11-05-2019 1
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 4
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 13-04-2019 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 07-04-2019 2
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 7
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 4
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 3
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 20-01-2019 4
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 13-01-2019 4
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 6 06-01-2019 3
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 5
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 10
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 5
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 7
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 5 14-07-2018 3
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 5
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 6
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 12-05-2018 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 21-04-2018 2
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 5 15-04-2018 1
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 2
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 1
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 02-04-2018 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 6
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 4
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 9
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 14
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 11
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 27-08-2017 3
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 7
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 6
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 4 21-05-2017 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 1
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 13-05-2017 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 1
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 06-05-2017 1
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 15-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-04-2017 1
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 3
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 1
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 6
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 4 10-12-2016 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 1
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 3
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 10
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 11
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2016 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 1
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 3 14-05-2016 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 3 24-04-2016 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 03-04-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 8
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 8
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 27-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 2
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 6
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 17-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 2 10-05-2015 1
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 2 09-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 2 19-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 22-06-2014 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 18-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 1 11-05-2014 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 03-05-2014 2
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 13-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 1 06-04-2014 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.