Michiel Mouris

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 1
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 2
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 1
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 1
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 1
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 1
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 1
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 1
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 1
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 1
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 1
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 10-11-2018 1
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 1
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 2
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2018 1
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 1
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 1
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 09-06-2018 19
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 4 27-05-2018 1
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 4 26-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 2
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 4 19-05-2018 2
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 5
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2018 18
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 2
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 07-04-2018 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 02-04-2018 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 1
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd DIVLIC 11-03-2018 20
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 12
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 1
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 2
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 4 02-12-2017 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 3
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 4
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 2
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 5
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 3 19-08-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 3
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 2
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 2
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 18-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 5
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 06-05-2017 2
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 3 29-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 4
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 15-04-2017 3
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 11
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 1
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 3
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 5
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 4
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 13
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 3 03-12-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 9
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 1
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 2
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 20-08-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 2
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 2 02-07-2016 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 18
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 5
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 2 22-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 21-05-2016 1
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 2 14-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 05-05-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 2 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 10-04-2016 3
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 03-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 19-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 10
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 8
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2015 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 2
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 25-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 05-07-2015 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 27-06-2015 2
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 4
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 31-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 17-05-2015 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 1 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 1 19-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 06-04-2015 3
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 1