Neel Lepelaars

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2019 16
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 18-08-2019 19
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 4 14-07-2019 17
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 25
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 47
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 30
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 26
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 4 12-05-2019 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 24
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 28-04-2019 10
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 21
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 4
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 24
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 16
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 17
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 20
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 14
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 13
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 19
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 19
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 22
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 28
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 15
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 24
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 27
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 30
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 8
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 9
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 11
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 25
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 10-06-2018 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 16
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 18
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 23
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 19-05-2018 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 11
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 12-05-2018 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 16
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 9
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 10
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 13
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 3 22-04-2018 6
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 15
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 14
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 16
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 16
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 10
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 6
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 7
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 10
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 10
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 7
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 9
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 14
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 19
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 21
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 18
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 17
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2017 7
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 19
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 10-09-2017 6
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 03-09-2017 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 26-08-2017 6
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 20-08-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 11
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 2
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 4
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 2 24-06-2017 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 16
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 2 05-06-2017 4
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 2 04-06-2017 7
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 2 03-06-2017 7
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 21
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-05-2017 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 12
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 23
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 19
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 18
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 10
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 11
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 15
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 11
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 9
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 10
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 12
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 11
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 19
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 1 25-09-2016 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 18-09-2016 6
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2016 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 21-08-2016 7
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 6
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 15
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 22-05-2016 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 21-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 10
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 07-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 7
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 14
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 19
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 1 24-04-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 19
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 10-04-2016 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.