Joost Arentsen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Neede Amateurs 16-08-2019 17
De Borghman ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Junioren 06-07-2019 3
Theo Overbeek Memorial Ronde van Ulft (B)-Amateurs/Junioren 27-06-2019 17
Van Raam Ronde van Varsseveld (GEWIJZIGD PARCOURS!) (B)-Amateurs/Junioren 23-06-2019 15
46e Heuvelrug Wielerronde van Driebergen Amateurs 13-06-2019 11
District Kampioenschap Oost Masters 30+ 10-06-2019 20
Goossens Wielerronde van Exel Amateurs 02-06-2019 12
40e Wielerronde van Vorden Amateurs 26-05-2019 20
Dwas duur Riessen Amateurs 03-05-2019 26
Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-04-2019 27
Ronde van Epe Amateurs 12-07-2018 26
De Borghman ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 1
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2018 11
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 30+ 24-06-2018 20
Goossens Wielerronde van Exel Amateurs 03-06-2018 10
43e Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse 26-05-2018 11
Dwas duur Riessen Amateurs 11-05-2018 51
37e Wielerronde van Stokkum Amateurs 06-05-2018 15
Rabobank Wielerronde van Heerde Amateurs 27-04-2018 5
TUWI Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-04-2018 37
Omloop van Hierden Amateurs 21-04-2018 7
Wielerronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-08-2017 55
De Bax ronde van Doetinchem (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-08-2017 15
Ronde van Epe Amateurs 06-07-2017 8
de Borghman Ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Sportklasse 01-07-2017 2
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2017 8
NK Masters Masters 30+ 11-06-2017 24
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 133
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2017 6
36e Wielerronde van Stokkum Amateurs 07-05-2017 15
Rabobank wielerronde van Heerde Amateurs 29-04-2017 3
Koningsronde van Almelo (B)-Amateurs/Sportklasse 27-04-2017 8
De Bax ronde van Doetinchem (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-08-2016 12
Rabobank Ronde van Neede Amateurs 12-08-2016 4
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2016 4
6e (Prof) Cityronde van Tiel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 31-07-2016 9
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-07-2016 19
Ronde van Harderwijk Amateurs 15-07-2016 13
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 4
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse 25-06-2016 5
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-06-2016 9
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-06-2016 19
Ronde van Rijssen Amateurs 28-05-2016 5
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2016 5
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 30+ 16-05-2016 8
Ronde van Hardenberg Amateurs 07-05-2016 5
Koningsronde van Almelo (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-04-2016 1
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-04-2016 14
v.d. Akker Aqua Service Tour Amateurs 20-03-2016 6
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 9
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2015 23
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 12
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2015 11
Van Raam Ronde van Varsseveld Amateurs 28-06-2015 13
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Amateurs 20-06-2015 12
Specialized Ronde van Didam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2015 38
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Masters 30+ 10-06-2015 7
NK Masters Weg Masters 30+ 07-06-2015 25
40e Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2015 8
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften 22-05-2015 35
RONDE VAN RIJSSEN Amateurs 16-05-2015 13
Scharenborg Ronde van Eibergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 15
Katja Fascini Ronde van Stokkum Amateurs 03-05-2015 9
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Amateurs 26-04-2015 15
Ronde van het Maaskantje Amateurs 19-04-2015 8
Supertank ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 11-04-2015 14
v.d. Akker Aqua Service Tour Amateurs 15-03-2015 35
Ronde van Oosterhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-09-2014 21
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 8
Rabobankronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-08-2014 40
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-08-2014 24
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 6
Ronde van Harderwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-08-2014 48
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 8
64e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2014 31
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 29-06-2014 2
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 11
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 13
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 30+ 14-06-2014 20
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Masters 30+ 11-06-2014 12
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 30+ 09-06-2014 20
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 20
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 31-05-2014 13
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 6
Scharenborg Ronde van Eibergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-05-2014 33
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 15
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 5
6e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 19-04-2014 18
9e Omloop van Ottoland Diverse Licentiecategorieen (B) 28-09-2013 50
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Sportklasse 25-08-2013 19
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 31
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 7
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 21
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 07-08-2013 6
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 54
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 19
Omloop van Exel Diverse Licentiecategorieen (B) 02-06-2013 29
Wielerronde Didam op Stelten Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2013 24
District Kampioenschap Oost Masters 30+ 20-05-2013 10
Scharenborg Ronde van Eibergen Diverse Licentiecategorieen (B) 12-05-2013 42
Ronde van Aalten Diverse Licentiecategorieen (C) 28-04-2013 48
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 36
District Kampioenschap Oost Sportklasse 28-05-2012 17
De Wageningse Muur Amateurs 04-06-2011 90

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.