Joost Arentsen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Epe Amateurs 12-07-2018 26
De Borghman ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 1
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2018 11
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 30+ 24-06-2018 20
Goossens Wielerronde van Exel Amateurs 03-06-2018 10
43e Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse 26-05-2018 11
Dwas duur Riessen Amateurs 11-05-2018 51
37e Wielerronde van Stokkum Amateurs 06-05-2018 15
Rabobank Wielerronde van Heerde Amateurs 27-04-2018 5
TUWI Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-04-2018 37
Omloop van Hierden Amateurs 21-04-2018 7
Wielerronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-08-2017 55
De Bax ronde van Doetinchem (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-08-2017 15
Ronde van Epe Amateurs 06-07-2017 8
de Borghman Ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Sportklasse 01-07-2017 2
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2017 8
NK Masters Masters 30+ 11-06-2017 24
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 133
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2017 6
36e Wielerronde van Stokkum Amateurs 07-05-2017 15
Rabobank wielerronde van Heerde Amateurs 29-04-2017 3
Koningsronde van Almelo (B)-Amateurs/Sportklasse 27-04-2017 8
De Bax ronde van Doetinchem (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-08-2016 12
Rabobank Ronde van Neede Amateurs 12-08-2016 4
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2016 4
6e (Prof) Cityronde van Tiel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 31-07-2016 9
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-07-2016 19
Ronde van Harderwijk Amateurs 15-07-2016 13
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 4
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse 25-06-2016 5
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-06-2016 9
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-06-2016 19
Ronde van Rijssen Amateurs 28-05-2016 5
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2016 5
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 30+ 16-05-2016 8
Ronde van Hardenberg Amateurs 07-05-2016 5
Koningsronde van Almelo (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-04-2016 1
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-04-2016 14
v.d. Akker Aqua Service Tour Amateurs 20-03-2016 6
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 9
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2015 23
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 12
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2015 11
Van Raam Ronde van Varsseveld Amateurs 28-06-2015 13
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Amateurs 20-06-2015 12
Specialized Ronde van Didam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2015 38
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Masters 30+ 10-06-2015 7
NK Masters Weg Masters 30+ 07-06-2015 25
40e Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2015 8
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften 22-05-2015 35
RONDE VAN RIJSSEN Amateurs 16-05-2015 13
Scharenborg Ronde van Eibergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 15
Katja Fascini Ronde van Stokkum Amateurs 03-05-2015 9
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Amateurs 26-04-2015 15
Ronde van het Maaskantje Amateurs 19-04-2015 8
Supertank ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 11-04-2015 14
v.d. Akker Aqua Service Tour Amateurs 15-03-2015 35
Ronde van Oosterhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-09-2014 21
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 8
Rabobankronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-08-2014 40
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-08-2014 24
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 6
Ronde van Harderwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-08-2014 48
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 8
64e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2014 31
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 29-06-2014 2
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 11
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 13
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 30+ 14-06-2014 20
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Masters 30+ 11-06-2014 12
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 30+ 09-06-2014 20
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 20
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 31-05-2014 13
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 6
Scharenborg Ronde van Eibergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-05-2014 33
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 15
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 5
6e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 19-04-2014 18
9e Omloop van Ottoland Diverse Licentiecategorieen (B) 28-09-2013 50
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Sportklasse 25-08-2013 19
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 31
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 7
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 21
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 07-08-2013 6
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 54
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 19
Omloop van Exel Diverse Licentiecategorieen (B) 02-06-2013 29
Wielerronde Didam op Stelten Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2013 24
District Kampioenschap Oost Masters 30+ 20-05-2013 10
Scharenborg Ronde van Eibergen Diverse Licentiecategorieen (B) 12-05-2013 42
Ronde van Aalten Diverse Licentiecategorieen (C) 28-04-2013 48
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 36
District Kampioenschap Oost Sportklasse 28-05-2012 17
De Wageningse Muur Amateurs 04-06-2011 90