Nynke Jochems

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 15-06-2019 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 08-06-2019 18
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 25-05-2019 5
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 18-05-2019 6
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 11-05-2019 4
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 2 27-04-2019 6
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 2 21-04-2019 5
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 14-04-2019 7
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 2 13-04-2019 3
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 06-04-2019 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 30-03-2019 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 23-03-2019 3
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-03-2019 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 09-03-2019 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 26-01-2019 2
Alpencross Assen Jeugd Cat. 2 19-01-2019 1
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 2 06-01-2019 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 05-01-2019 4
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2018 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 22-12-2018 14
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 2 15-12-2018 7
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 2 09-12-2018 4
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 02-12-2018 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 24-11-2018 4
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 18-11-2018 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 2 11-11-2018 5
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 2 10-11-2018 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 2 04-11-2018 3
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2018 8
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 28-10-2018 6
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 2 27-10-2018 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 21-10-2018 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 20-10-2018 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 2 13-10-2018 4
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 1 15-09-2018 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 1 01-09-2018 2
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 1 18-08-2018 3
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 1 14-07-2018 4
Bar End LJC Jeugd Cat. 1 07-07-2018 12
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 1 23-06-2018 3
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 16-06-2018 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 1 26-05-2018 2
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 19-05-2018 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 1 12-05-2018 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 1 28-04-2018 2
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 1 07-04-2018 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 1 31-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 17-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 10-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 27-01-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 1 13-01-2018 4
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-01-2018 4
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2017 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 1 23-12-2017 6
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 17-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 1 09-12-2017 5
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 03-12-2017 4
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 1 02-12-2017 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 25-11-2017 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 18-11-2017 5
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 1 11-11-2017 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 1 05-11-2017 4
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 04-11-2017 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 29-10-2017 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 1 21-10-2017 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 1 14-10-2017 6
1ste MNC Vendrijden + MNC Jeugdveldrijden DIVLIC 08-10-2017 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 30-09-2017 1
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 1 16-09-2017 12
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 09-09-2017 10
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 1 02-09-2017 8
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 1 24-06-2017 10
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 17-06-2017 12
BMX Top Competitie Nationaal 3 DIVLIC 11-06-2017 5
MTB Jeugdcup EJ LJC Jeugd Cat. 1 10-06-2017 8
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 13-05-2017 13
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2017 7
BMX Top Competitie Nationaal 2 DIVLIC 23-04-2017 3
BMX Top Competitie Nationaal 1 DIVLIC 16-04-2017 3
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 1 01-04-2017 8
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 1 25-03-2017 8
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 1 18-03-2017 7
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 11-03-2017 12
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 21-01-2017 7
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 1 08-01-2017 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2016 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 1 18-12-2016 4
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 17-12-2016 7
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 1 10-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 04-12-2016 5
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 1 03-12-2016 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 27-11-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 26-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 1 13-11-2016 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 06-11-2016 9
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 05-11-2016 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 1 30-10-2016 5
BMX Top Competitie Nationaal 5 DIVLIC 09-10-2016 6
BMX Top Competitie Nationaal 4 DIVLIC 25-09-2016 7
BMX Top Competitie Nationaal 3 DIVLIC 22-05-2016 5
BMX Top Competitie 2 (Internationaal) DIVLIC 17-04-2016 8
BMX Top Competitie 1 (Internationaal) DIVLIC 27-03-2016 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.