Stijn Hanegraaf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermis ronde van Raamsdonksveer Junioren 30-06-2019 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 71
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2019 16
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 16-06-2019 32
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 15-06-2019 33
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 15
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 01-06-2019 21
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Junioren 22-05-2019 7
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 19
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 19
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 21
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 15
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 28-12-2018 16
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 27-12-2018 6
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 3
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 6
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 9
34e Ronde van Giessen Nieuwelingen 14-09-2018 5
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 29
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 23
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 19
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 9
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 6
70e Ronde van Zundert Nieuwelingen 08-08-2018 6
39e Amstel Draai van de Kaai Nieuwelingen 06-08-2018 2
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 1
Daags na de Tour Nieuwelingen 30-07-2018 8
69e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 29-07-2018 13
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 2
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 1
55e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2018 2
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 33
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 37
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 62
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 29
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2018 4
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 1
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 44
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 4
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 6
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Nieuwelingen 29-04-2018 17
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 39
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 19
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 3
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 6
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 14-01-2018 4
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Nieuwelingen 17-12-2017 6
B E A T Track Series "ENDURANCE" Nieuwelingen 03-12-2017 8
B E A T Track Series "SPRINT" - GP Jan Derksen Nieuwelingen 26-11-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 3
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 5
64e Ronde van Hank Nieuwelingen 10-09-2017 6
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 6
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 24
Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 02-07-2017 6
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 8
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 23
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 18
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 07-06-2017 11
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 12
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 43
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 3
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 10
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 21-05-2017 4
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 16
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 31
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 2
77e ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2017 5
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 57
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 3
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 10
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 57
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 23
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 35
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 16
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 31
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 9
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 15
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 5
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 25-09-2016 2
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2016 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 34
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 7 19-06-2016 8
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 18-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 29
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 21-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 4
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 10
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 6
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 1
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 15
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 13
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 16
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 15
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 15
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 8
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 8
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 7
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 6 13-09-2015 1
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 1
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 13
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 1
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 10
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 20-06-2015 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 14-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 1
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 13
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 1
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 5
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 25
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 05-04-2015 2
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 17
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 14
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 21
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 15
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 18
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 26
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 17
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 29
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 14
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 15
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 23
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 8
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 5 20-09-2014 1
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 1
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 2
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 3
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 2
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 4
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 1
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 5
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 1
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 1
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 8
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 1
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 4
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 3
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 10
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 12
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 18
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 21
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 22
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 20
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 25
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 32
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 21
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 4
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 28-09-2013 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 3
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 01-09-2013 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 1
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 1
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 2
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 25-05-2013 2
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 19-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 1
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 1
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 2
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 2
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 1
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 6
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 15
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 15
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 18
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 16
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 9
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 14
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 13
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 21
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 11
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 1
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 1
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 2
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 2
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 1
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 4
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 3
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 3 12-05-2012 1
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 1
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 2
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 6
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 19
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 6
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 6
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 4
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 4
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 7
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 5
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 2
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 2
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 2
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 9
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 2
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 12
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 2 21-08-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 4
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 2
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 3
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 2 19-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 1
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 05-06-2011 2
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 2 04-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 2 29-05-2011 1
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 2 28-05-2011 2
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 22-05-2011 2
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 15-05-2011 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 3
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2011 3
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 3
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 24-04-2011 1
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2011 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 Jongens 03-04-2011 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-01-2011 5
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 2 15-01-2011 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 02-01-2011 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 5
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 04-12-2010 6
pietencross Jeugd Cat. 2 28-11-2010 3
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 5
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 20-11-2010 5
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 6
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 4
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 23-10-2010 4
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2010 10
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 09-10-2010 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 4
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 7
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 5
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 5
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 3
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 1 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 06-06-2010 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2010 4
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 1 30-05-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 2
Baanomnium Jeugd Cat. 1 24-05-2010 3
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 1 16-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2010 3
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 24-04-2010 2
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 1 18-04-2010 1
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 4
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 04-04-2010 2
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 1 27-03-2010 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.