Jesse Kramer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Nieuwelingen 18-08-2019 10
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 5
Kermisronde Bergeijk Nieuwelingen 16-07-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 07-07-2019 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 7
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 3
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 11
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 16
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 4
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuwelingen 19-06-2019 2
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Nieuwelingen 12-06-2019 1
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 1
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 01-06-2019 5
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 5
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 3
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 6
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 5
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 12
Van den Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 31-03-2019 5
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 13
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 10
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 6
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 4
4e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 29-12-2018 2
Kerstcross Norg Nieuwelingen 26-12-2018 10
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 2
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 6
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 4
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 8
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 7
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 9
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 10
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuwelingen 11-11-2018 5
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 7
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 2
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 5
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 8
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 8
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 4
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 14
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 17
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 34
Daags na de Tour Nieuwelingen 30-07-2018 13
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 16
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 01-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 01-07-2018 11
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 30
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 31
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 8
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 27
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2018 6
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 17
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 62
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 3
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 21
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 82
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 40
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 9
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 20
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 16
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 26
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 21
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 13
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 19
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 17
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 14
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 20
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 7
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 24
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 17
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 5
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 27
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 20
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 8
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 9
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 13
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 20
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 8
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 4
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 24
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 9
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 13-05-2017 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 8
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 5
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 6
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 14
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 3
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 7
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2016 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 6
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 8
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 5
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 7
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 9
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 6
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 10
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 4
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 9
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 5
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 21-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 18
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 8
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 11
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 14
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 9
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 8
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 12
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 15
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 11
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 6
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 37
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 29
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 2
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 7
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 3
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 5
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 32
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 4
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 2
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 21
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 12
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 21
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 26
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 3
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 7
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 7
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 13-09-2014 4
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 3
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 7
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 5
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 21
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 6
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 7
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 7
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 6
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 18
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 3
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 5
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 9
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 3
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 9
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 4
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 6
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 11
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 15
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 11
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-09-2012 4
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 7
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 16
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 23-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 32
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-06-2012 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 20
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 12
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 15
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 14
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.