Minke Bakker

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 14
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 8
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 8
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 10
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2018 11
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 9
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 17
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 22
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 19
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 9
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 4
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 21
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 6
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 1
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 14
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 16
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 3
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 9
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 17
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 21
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 4
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 9
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 36
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 47
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 33
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 35
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 48
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 85
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 27
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 4
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 4
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 19
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 4
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 14
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 5
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 10
Rabo paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 20
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 12
Ronde van de Bakkerstraat Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2017 4
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 5
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 10
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 25
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 2
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 32
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 8
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 38
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 98
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 8
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 23
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 35
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 10
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 23
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 23
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 18
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 2
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-04-2017 8
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 23
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 15
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 6
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 76
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 8
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 10
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 2
Boels Rental Ladies Tour Elite Women 30-08-2016 84
56e Ronde van Heemskerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-08-2016 18
47e Ronde van Heerhugowaard (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-08-2016 12
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 17
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 73
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 57
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 55
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 30
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 66
Wielerweekend Buchten - dag 2 (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2016 3
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2016 8
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 27
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 11
Dames/Meisjes wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2016 8
66 ste Ronde van Huijbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 9
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 17
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 7
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 7
Wielerronde van Uden (dag 2) Junior-Vrouwen 13-09-2015 3
Klompenronde Junior-Vrouwen 12-09-2015 5
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 3
11e vestingronde Nieuwpoort (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-08-2015 4
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 5
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 54
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 24
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 35
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 12
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 8
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 31
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2015 5
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 58
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 39
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 13
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-05-2015 24
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 5
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 23
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 7
ronde van Amsterdam Noord Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 11
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 26
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 7
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 60
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 9
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 35
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 32
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 22
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 04-04-2015 5
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 11
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 5
11e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-09-2014 24
Wielerronde van Uden - dag 2 Junior-Vrouwen 14-09-2014 7
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 4
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 13
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 17
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 24-08-2014 4
53e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2014 5
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 19
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 14
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 6
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 11
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 6
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junior-Vrouwen 18-05-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 25
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2014 4
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 37
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 14
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 27
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 60
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 21-04-2014 3
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 12
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 13-04-2014 22
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen Eindklassement 13-04-2014 21
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 59
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 22
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 21
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 18
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 5
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 19
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 4
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 2
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 18
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 7
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 12
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 6
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 3
Wieler Ronde van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 06-06-2013 4
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 02-06-2013 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 4
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 5
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 3
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 2
5e Tour de Leur Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 12
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 5
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 6
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 32
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 10
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 5
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 9
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 14
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 45
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 18
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 13
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 25-08-2012 16
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 15-07-2012 16
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 15
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 48
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 4
Wieler Ronde Van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 07-06-2012 22
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 3
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 8
Kleeberg Cycling Classic Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 24
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 7
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 4
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 6
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 26
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 2
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 11
Ronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 18-03-2012 10
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 25
Veldrit Uithofgebied Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-01-2012 7
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 29-10-2011 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 3
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 10
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 11
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 26
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 21
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 22
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 26
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 17
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 15
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 21-05-2011 25
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 11
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 16
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 6 17-04-2011 19
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 15
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 03-04-2011 9
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 5
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 10
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 6
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 18
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 2
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-06-2010 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 11
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 12
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 18-04-2010 11
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 11
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 21
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 5 05-04-2010 21
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 36
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 31
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 17
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 24
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 7
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 22
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 11
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 19
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 32
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 17
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 10
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 7
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 13
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 17-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 11
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 10
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 8
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 21
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 7
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2008 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 7
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 7
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 2
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 6
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 2
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2-M 31-05-2008 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 8
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 9
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 4
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 5
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 7
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 7
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2007 6
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 2 09-09-2007 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 9
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 10
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 5
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 2 01-07-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 8
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 10
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 4
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 21-04-2007 7
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 14-04-2007 8
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2007 4
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 13
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 28-03-2007 7
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-09-2006 8
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 1 24-06-2006 8
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 18-06-2006 5
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 05-06-2006 8
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 21-05-2006 4
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-04-2006 9
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 29-03-2006 9
Landelijk Jeugd Toernooi Hoorn Jeugd Cat. 1 24-09-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 1 03-07-2005 11
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 29-05-2005 4
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 26