Zoë Velzen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 9
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 6
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 20
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 17
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 11
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 7
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 2
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 4
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 12
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 3
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-04-2019 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 07-04-2019 6
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 15
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2019 4
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 20-01-2019 3
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 13-01-2019 1
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 5 06-01-2019 1
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 18
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 19
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 15
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 25
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 20
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 30-09-2018 6
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 4
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 9
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 5 01-09-2018 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 25-08-2018 4
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 6
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 31
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 3
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 5 28-04-2018 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2018 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 6
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 3
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 2
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 4
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 3
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 5 25-03-2018 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 4
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 27-01-2018 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 15
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 13
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 5
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 15
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 15
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 17
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 17
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 8
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 23
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 15
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 18
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 12
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 15
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 3
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 4 19-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 7
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-07-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 4
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 18-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-05-2017 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 6
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 2
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 10
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2017 3
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 4
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 16
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-01-2017 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 9
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 10
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 10
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 6
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 4
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 4
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 5
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 7
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2016 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 1
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 3 19-06-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 1
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 3
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-05-2016 2
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 4
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 1
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 6
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 8
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 23-01-2016 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 6
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 11
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 8
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 5
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 11
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 12
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 7
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 11
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 12
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 4
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 3
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 4
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 3
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 2
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 5
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 14-06-2015 2
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 2 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 6
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 31-05-2015 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 7
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 7
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 18-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 10
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 28-03-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-01-2015 4
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 8
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 8
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.