Céline Houtum

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-09-2019 16
6E Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-08-2019 7
Nacht van s-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-08-2019 8
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-08-2019 8
Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2019 15
40e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2019 22
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2019 29
62e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 29-07-2019 13
39e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-07-2019 6
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2019 3
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 39
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 28
Wielerronde Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 17-06-2019 3
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 7
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 6
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 Elite Women 27-04-2019 25
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 11
Volta Limburg Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-04-2019 21
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 8
NK (54 km) Strandrace - 20e Farm Frites strandrace Licentiehouders Vrouwen 24-02-2019 5
TC - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Vrouwen 10-02-2019 5
TC - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Vrouwen 27-01-2019 6
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Vrouwen 12-01-2019 8
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Vrouwen 29-12-2018 9
TC - Deining Strandrace Licentiehouders Vrouwen 16-12-2018 3
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Vrouwen 02-12-2018 7
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Vrouwen 03-11-2018 3
Brabant Beach Battle Licentiehouders Vrouwen 14-10-2018 4
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 10
15 e Ronde van Ameide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2018 11
Pijl van Heerlerheide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 2
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-08-2018 5
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 27
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 18
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 25
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 18
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 19
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 14
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 6
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 02-06-2018 23
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 9
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 20
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 19
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 21
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 36
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 51
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 59
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 59
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 54
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 62
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 96
52e Grote Ronde van Gerwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 13
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 25
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 9
NK Strandrace - D-Day 100 % Licentiehouders Vrouwen 04-03-2018 4
TC 8 - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Vrouwen 04-02-2018 4
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Vrouwen 13-01-2018 8
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Vrouwen 06-01-2018 6
TC 4 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Licentiehouders Vrouwen 03-12-2017 5
Subaru Beach Battle Licentiehouders Vrouwen 26-11-2017 4
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Vrouwen 18-11-2017 4
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Vrouwen 11-11-2017 3
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Vrouwen 05-11-2017 6
Brabant Beach Battle Licentiehouders Vrouwen 22-10-2017 7
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 11
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 26
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 11
60e Kermisronde van Duizel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-07-2017 6
7e (Prof) Cityronde Tiel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2017 16
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 16
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 46
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 16
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 14
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 26
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 14
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 11
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 21
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 18
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 22
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 68
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 14
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 19
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 6
Healthy Ageing Tour Elite Women 09-04-2017 25
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 09-04-2017 62
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2017 30
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2017 60
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 87
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 54
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 39
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 11
TC 9 - Koga MTB Beachrace Zeeland Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 5
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk Diverse Licentiecategorieen 15-01-2017 5
TC 6 - AGU Egmond Pier Egmond Diverse Licentiecategorieen 07-01-2017 4
TC 5 - Beach Series Langevelderslag Nederzandt Diverse Licentiecategorieen 31-12-2016 5
TC 4 - Beach Series Scheveningen Kurhaus Diverse Licentiecategorieen 03-12-2016 5
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Diverse Licentiecategorieen 13-11-2016 4
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-09-2016 13
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 9
Wielerronde van Hilversum Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-09-2016 10
Ronde van de Weebosch (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-09-2016 9
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 9
10e Rabobank Profronde van Etten-Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-08-2016 19
59e Kermisronde van Duizel Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 12
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 16
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2016 19
Daags na de Tour Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 25-07-2016 21
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 13
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 21
50e KermisKoers Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-06-2016 20
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 64
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2016 18
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-06-2016 7
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 25
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 15
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 19
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 18
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 27
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2016 9
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 10
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 34
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 8
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 07-05-2016 35
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-05-2016 22
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 34
53 e Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2016 21
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women Elite Women 23-04-2016 85
Ronde van Gelderland 2016 Ladies Elite Women 17-04-2016 78
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-04-2016 24
66 ste Ronde van Huijbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 13
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 10
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 12
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 24
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 19
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 5
Wielerronde van Uden (dag 2) Junior-Vrouwen 13-09-2015 5
Ronde van de Weebosch Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-09-2015 18
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 24
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 25
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 26
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 24
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-08-2015 9
34e Wielerronde van Steensel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2015 14
Mijl van Mares Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2015 16
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 03-08-2015 16
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-07-2015 2
58e Kermisronde van Duizel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2015 10
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-07-2015 15
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 6
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 10
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 4
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2015 30
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 12
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2015 13
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 11
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 11
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2015 11
1ste Kermisronde van Westerhoven (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 30-05-2015 15
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 6
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 6
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 11
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 24
6e Kasteelronde van Mill Junior-Vrouwen 10-05-2015 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Junior-Vrouwen 09-05-2015 6
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 4
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 33
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 12
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 52
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 8
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 24
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 26
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 29
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 06-04-2015 3
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 11
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 7
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 14
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 10-01-2015 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junior-Vrouwen 03-01-2015 5
12e Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 18
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2014 19
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2014 23
Rabobank Nederlands Studenten Kampioenschap (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-10-2014 8
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 8
Wielerronde van Uden - dag 2 Junior-Vrouwen 14-09-2014 8
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 15
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 29
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 34
Rabobankronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-08-2014 12
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 24-08-2014 6
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 9
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 26
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 25
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 11
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 25-06-2014 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 27
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 21
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 11-06-2014 3
RK en DK Zuid Junior-Vrouwen 09-06-2014 5
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junior-Vrouwen 28-05-2014 12
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 16
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 21
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 15
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 14
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 35
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 33
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 44
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 45
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 21-04-2014 7
Ronde van het Maaskantje Junior-Vrouwen 20-04-2014 4
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 22
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 13-04-2014 44
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen Eindklassement 13-04-2014 44
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 26
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 86
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 10
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 24
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-12-2013 22
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2013 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junior-Vrouwen 02-11-2013 3
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2013 13
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 27
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 10
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 3
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 17
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 13
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 15
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 8
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 6
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 14
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 11
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 16
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 12
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 7
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 02-06-2013 6
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 8
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 10
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 8
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 10
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 14
5e Tour de Leur Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 12
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 10
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 15
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 20
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 11
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 8
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 5
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 30
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 11
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 22
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 25
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2012 17
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-12-2012 23
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-12-2012 17
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-11-2012 24
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-11-2012 20
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 18
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 5
34e Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2012 20
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 17
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 23
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Nieuweling-Meisjes 07-10-2012 4
10e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 15
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 16
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 13
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Nieuweling-Meisjes 19-08-2012 2
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 8
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 15-07-2012 10
De Jeugdtour Utrecht Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2012 55
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 11
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 17
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 06-06-2012 20
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 16
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 7
Kleeberg Cycling Classic Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 19
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 37
Wielerweekend Buchten Diverse Licentiecategorieen (E) 19-05-2012 7
Districtkampioenschap Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 11
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 8
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 6
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 12
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 16
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 16
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 27
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 31
1e Veldrit van Oudewater Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-01-2012 4
KNWU NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 07-01-2012 9
Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-12-2011 19
9e Nationale Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2011 13
31e Kerstveldrit Reusel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2011 17
Rabobank Veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-12-2011 11
Cyclocross Haarlemmermeer Vrouwen 11-12-2011 6
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-12-2011 15
RABO Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-12-2011 17
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Vrouwen 27-11-2011 33
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-11-2011 9
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2011 14
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-11-2011 13
Axa Veldrit van Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-11-2011 14
RK veldrijden ZUID Nieuweling-Meisjes 29-10-2011 2
11e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2011 24
NIBA Walsberg Cross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2011 14
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2011 7
Rabobank Cyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-10-2011 16
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-10-2011 13
3e Rabo Veldrit Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-10-2011 13
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 55
9e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 15
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 25-09-2011 11
33e Openingsveldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-09-2011 24
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 8
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 11-09-2011 6
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 6 10-09-2011 8
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 9
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 25
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 6 21-08-2011 9
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 7 14-08-2011 3
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 12-08-2011 8
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 12
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 11
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 09-07-2011 8
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 14
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 12
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 30-06-2011 9
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 8
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 6 19-06-2011 3
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 05-06-2011 6
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 6 04-06-2011 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 9
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 29-05-2011 7
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 6
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 10
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 6
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 10
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 6 14-05-2011 8
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 15
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 21
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 26
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 23
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 Meisjes 03-04-2011 5
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 7 22-01-2011 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 02-01-2011 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 29-12-2010 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 18-12-2010 13
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 12-12-2010 12
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-12-2010 12
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 05-12-2010 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 16
pietencross Jeugd Cat. 6 28-11-2010 6
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 12
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 21-11-2010 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 16
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 13-11-2010 16
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 6 07-11-2010 15
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 06-11-2010 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 31-10-2010 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2010 11
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 17
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 16-10-2010 9
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 11
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 26-09-2010 7
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 16
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 5 12-09-2010 10
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 5 11-09-2010 9
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 05-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 13
Ronde van Gouda voor vrouwen Jeugd Cat. 6 15-08-2010 1
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 11
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 11-07-2010 12
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 10-07-2010 3
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 04-07-2010 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 6
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 8
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 05-06-2010 5
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 7
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 10
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 19
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 5 16-05-2010 10
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 12
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 5
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 6
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 5 18-04-2010 9
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 13
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 11
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 16
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 5
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 9
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 5 17-01-2010 20
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 10-01-2010 9
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 5 09-01-2010 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 03-01-2010 16
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2009 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-12-2009 15
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 13-12-2009 14
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2009 10
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 5 05-12-2009 11
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2009 9
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 28-11-2009 6
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 22-11-2009 9
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 15-11-2009 12
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 14-11-2009 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 08-11-2009 11
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 01-11-2009 11
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 5 31-10-2009 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 9
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 10
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 9
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 17
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-07-2009 10
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 10
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 12-07-2009 8
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 05-07-2009 10
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 6
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 4
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 11
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 5
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 13
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 12
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 17-05-2009 26
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 09-05-2009 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 15
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 8
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 17
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 19
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 15
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 10
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 18-01-2009 11
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 16
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 13
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 14-12-2008 13
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 4 07-12-2008 8
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 06-12-2008 16
Pietencross Jeugd Cat. 4 30-11-2008 9
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 23-11-2008 11
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 15-11-2008 12
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 08-11-2008 10
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 02-11-2008 11
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-11-2008 13
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 26-10-2008 14
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 20
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 10
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 14-09-2008 9
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 13-09-2008 9
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 10
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 3 24-08-2008 10
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 8
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 06-07-2008 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 14
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 08-06-2008 3
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 9
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1-M 31-05-2008 2
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 15
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 meisjes 27-04-2008 5
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 4
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3-M 05-04-2008 3
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 23
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 13
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 13-01-2008 16
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 29-12-2007 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 28-12-2007 13
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 3 16-12-2007 12
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 09-12-2007 5
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-12-2007 16
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 18-11-2007 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2007 9
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 01-09-2007 7
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 19-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 12-08-2007 10
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 11
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 01-07-2007 3
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 2 24-06-2007 6
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 15
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-06-2007 6
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 28-05-2007 10
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 13-05-2007 8
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 2 06-05-2007 7
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 13
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 10
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 20-08-2006 7
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 11-06-2006 7
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 21-05-2006 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.