Marcha Bakx

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 31
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 24-06-2012 17
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 38
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 55
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 27
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 20
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 6 20-05-2012 16
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 22
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 18
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 37
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 15
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 19
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 25
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 20
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 23
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 21
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 32
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 48
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 24
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 15
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 20
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 24
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 30
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 28
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 26
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 25
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 29
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 26
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 30
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 25
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 29
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 16
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 11-07-2010 14
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 26
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 31
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 26-06-2010 3
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 45
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 19
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 36
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 23
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 32
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 13
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 13
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 26
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 26
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 13
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 22
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-12-2009 16
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 22
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 22
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 25
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 27
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 28
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 23
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 19
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 23
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 3
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 22
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 15
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 18-07-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 24
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 2 04-07-2009 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 25
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 21-06-2009 27
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 41
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 07-06-2009 9
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 32
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2009 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 29
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2009 18
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 31
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 12
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 9
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 22
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 19
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 24
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 21
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 17
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 16
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 28-09-2008 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 20
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 07-09-2008 11
klimcriterium Jeugd Cat. 1 06-09-2008 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 12
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 17
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 24
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 22
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 27
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 17
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 16
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 1 08-06-2008 5
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 23
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-2 Meisjes 11-05-2008 12
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2008 11
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 13
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 meisjes 27-04-2008 7
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1-M 13-04-2008 11
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 8
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 1-M 05-04-2008 10
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 25
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 28-12-2007 8
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 1 24-11-2007 9
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 17-11-2007 6
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 1 03-11-2007 6
JSW Yerseke Jeugd Cat. 1 20-10-2007 6
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 23-09-2007 17
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 20
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 15-09-2007 9
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 17
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 01-09-2007 13
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 24
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 1 24-06-2007 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 09-06-2007 4
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.