Ron Paffen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Masters Masters 60-64 14-07-2019 1
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 02-06-2019 13
10e Kasteelronde van Mill Sportklasse 26-05-2019 4
38e Wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2019 6
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 7
Omloop van het Munnikenland (C)-Sportklasse/Basisleden 13-04-2019 9
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 17
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-07-2018 18
Ronde van Epe Sportklasse 12-07-2018 6
54e Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2018 11
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 60+ 24-06-2018 1
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 1
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 17
KTJ - Acht van Heelsum Sportklasse 27-05-2018 10
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Masters 60+ 21-05-2018 1
23 e Draai rond de Kraai Sportklasse 12-05-2018 8
56e Wielerronde van Wernhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2018 8
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 2
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 1
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 3
Omloop van Hierden Sportklasse 21-04-2018 4
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 14-04-2018 2
45e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 30-09-2017 1
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 17-09-2017 2
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-09-2017 13
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 6
67e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 20
Ronde van Enter (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 08-07-2017 5
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 5
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 02-07-2017 7
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 01-07-2017 5
Ronde van de Maliebaan Masters 60+ 25-06-2017 1
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2017 6
Specialized wielerronde van Didam Sportklasse 14-06-2017 6
NK Masters Masters 60+ 11-06-2017 9
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Masters 40+ 05-06-2017 8
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Masters 60+ 05-06-2017 1
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 28-05-2017 5
Ronde van Aalten Masters 50+ 21-05-2017 9
8e Kasteelronde van Mill Sportklasse 07-05-2017 7
63e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2017 13
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 9
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders (B)-Amateurs/Sportklasse 25-09-2016 3
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 18-09-2016 5
Wielerronde van Hilversum Masters 50+ 04-09-2016 1
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 7
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 11
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-07-2016 11
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 10
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 02-07-2016 1
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2016 7
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Masters 50+ 19-06-2016 18
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2016 7
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 12-06-2016 7
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 2
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 05-06-2016 16
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2016 3
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 3
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Masters 50+ 16-05-2016 1
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 17
62e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2016 4
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 9
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 06-03-2016 19
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 3
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 50+ 19-09-2015 9
78e Kermisronde Roosendaal (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-09-2015 13
Wielerronde van Hilversum Masters 50+ 06-09-2015 6
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2015 9
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 13
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 09-08-2015 16
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-07-2015 9
49e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse 19-07-2015 21
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 4
Ronde van De Meern op het Lint Masters 50+ 12-07-2015 7
NK Masters Weg Masters 50+ 07-06-2015 54
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 30-05-2015 4
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 11
Ronde van Aalten Masters 50+ 22-05-2015 2
RONDE VAN RIJSSEN Sportklasse 16-05-2015 5
6e Kasteelronde van Mill Sportklasse 10-05-2015 7
Katja Fascini Ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 03-05-2015 3
61e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2015 10
Ronde van Gelderland 2015 Masters 40+ Masters 40+ 19-04-2015 10
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-04-2015 13
7e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 04-04-2015 11
67e Ronde van Oud Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-03-2015 17
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 08-03-2015 10
10e Omloop van Ottoland (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-09-2014 24
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Masters 50+ 20-09-2014 1
Ronde van Oosterhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-09-2014 1
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 3
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-08-2014 1
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 1
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 1
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 6
44e Ronde van Barendrecht Sportklasse 26-07-2014 12
Ronde van De Meern op het Lint Masters 50+ 13-07-2014 8
Ronde van Herwijnen Sportklasse 28-06-2014 13
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 7
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 21-06-2014 7
Ronde van Elden Sportklasse 15-06-2014 1
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 50+ 14-06-2014 7
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Masters 50+ 09-06-2014 1
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 6
Omloop van Exel Masters 50+ 01-06-2014 1
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 31-05-2014 11
5e Kasteelronde van Mill Sportklasse 25-05-2014 9
Omloop Der Kempen Avondcriterium Masters 40+ 24-05-2014 1
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 18-05-2014 1
50ste Ronde van Rijssen Sportklasse 17-05-2014 6
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 11-05-2014 3
Ronde van Houten Masters 50+ 04-05-2014 11
60e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 26-04-2014 12
Ronde van Gelderland 2014 Masters Masters 40+ 20-04-2014 18
66e Ronde van Oud Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-03-2014 7
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 09-03-2014 2
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 6
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2013 39
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 5
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 50+ 30-06-2013 3
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 10
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 19-06-2013 3
Ronde van Elden Sportklasse 16-06-2013 1
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 11
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Masters 50+ 05-06-2013 7
Omloop van Exel Diverse Licentiecategorieen (B) 02-06-2013 11
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Masters 50+ 20-05-2013 1
Ronde van Rijssen Masters 50+ 18-05-2013 3
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 12-05-2013 9
Bavaria Ronde van Rossum Sportklasse 11-05-2013 8
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 4
59e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 30-04-2013 7
Ronde van Aalten Masters 50+ 28-04-2013 8
7e Omloop van Hierden Masters 50+ 27-04-2013 1
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 12
4e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 30-03-2013 11
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 10-03-2013 3
9e Ronde van Ameide Masters 50+ 22-09-2012 1
2e (Prof) Cityronde Sportklasse 29-07-2012 8
Daags na de Tour Masters 40+ 23-07-2012 5
De JTU en tevens Masters 50+ en 60+ Masters 50+ 08-07-2012 14
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 50+ 01-07-2012 7
Ronde van Herwijnen Sportklasse 23-06-2012 7
Ronde van Elden Sportklasse 17-06-2012 57
DK Zuid-Oost (El/Bel/Ama) & RK LB-ZO-ZW (Masters/Vr.) Masters 50+ 28-05-2012 1
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 26-05-2012 1
Ronde van Sloten Masters 50+ 20-05-2012 3
Ronde van Rijssen Masters 50+ 19-05-2012 6
3e Kasteelronde van Mill Sportklasse 13-05-2012 1
32e Katja Fascini Wielerronde van Stokkum Sportklasse 06-05-2012 6
6e Omloop van Hierden Masters 50+ 05-05-2012 5
58e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 30-04-2012 1
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 28-04-2012 13
ronde van Waterland Sportklasse 22-04-2012 8
Ronde van Aalten Masters 50+ 15-04-2012 14
56e Ronde van Werkendam. Diverse Licentiecategorieen (B) 09-04-2012 18
3e Ronde van Sleeuwijk. Diverse Licentiecategorieen (B) 07-04-2012 9
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 11-03-2012 4
8e Wielerronde van Ameide Masters 50+ 24-09-2011 5
De Rabobank Amersfoort 14e Groeistad Klassieker Masters 50+ 17-09-2011 2
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 1
Rabobank Ronde van Neede Masters 40+ 12-08-2011 4
Daags na de Tour Sportklasse 25-07-2011 7
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 50+ 03-07-2011 1
Ronde van Herwijnen Sportklasse 25-06-2011 7
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 23-06-2011 6
Ronde van Elden Sportklasse 19-06-2011 3
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Masters 50+ 13-06-2011 1
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 11-06-2011 3
Nacht van Hengelo Masters 40+ 03-06-2011 15
Afwachtingswedstrijden Rabobank Kersenronde Amateurs 29-05-2011 2
Ronde van Rijssen Masters 50+ 28-05-2011 1
2e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2011 9
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 21-05-2011 2
Ronde van de Vijver Masters 40+ 15-05-2011 3
5e Omloop van Hierden Masters 50+ 14-05-2011 14
31e Katja-Fascini ronde van Stokkum Sportklasse 01-05-2011 3
57e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 30-04-2011 3
Ronde van Aalten Masters 50+ 25-04-2011 5
Ronde van Oud Gastel Diverse Licentiecategorieen (B) 17-04-2011 6
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 16-04-2011 1
Rabobank Amersfoort 13e Groeistad Klassieker Masters 50+ 18-09-2010 3
72e Ronde van Dordrecht Amateurs B 04-09-2010 10
Rabobank Ronde van Neede Masters 40+ 13-08-2010 1
36ste Daags na de Tour Amateurs B 26-07-2010 3
Hart van Gilze Amateurs B 18-07-2010 7
60 e Ronde van Ochten Amateurs B 17-07-2010 6
Ronde van Dodewaard Amateurs B 10-07-2010 6
NK Weg Amateurs A, Masters 40+ & 50+ & 60+ Masters 50+ 04-07-2010 3
Ronde van Herwijnen Amateurs B 26-06-2010 3
ronde van Elden Amateurs B 20-06-2010 3
Omloop Exel(voorheen r.v. Laren Gld.) DIVLIC 13-06-2010 1
ronde van Warnsveld Masters 40+ 12-06-2010 9
Omloop van Helenaveen (NWB) Masters 50+ 06-06-2010 17
ronde vd paasberg - arnhem Amateurs B 30-05-2010 4
Scharenborgronde van Eibergen Masters 50+ 29-05-2010 2
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Masters 50+ 24-05-2010 1
Ronde van Rijssen Masters 50+ 22-05-2010 3
4e Omloop van Hierden Masters 50+ 08-05-2010 1
31e KATJA-FASCINI Ronde van Stokkum Amateurs B 02-05-2010 1
Oranjeronde van Almelo Masters 50+ 30-04-2010 1
rondom Luttenberg Masters 50+ 18-04-2010 7
2e Ronde van Sleeuwijk. Amateurs B 03-04-2010 6
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 14-03-2010 15
Rabobank Amersfoort 12e Groeistad Klassieker Masters 40+ 26-09-2009 6
Ronde van Oosterhout Amateurs B 22-08-2009 6
Grote Prijs van Boekel Amateurs B 16-08-2009 21
14e Rabobank Ronde van Neede Amateurs B 14-08-2009 3
Lus van Almkerk Amateurs B 08-08-2009 13
Daags na de Tour Amateurs B 27-07-2009 7
RaboRonde van Herwijnen Amateurs B 27-06-2009 6
Ronde van Elden Amateurs B 21-06-2009 4
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 13-06-2009 12
Nacht van Hengelo Masters 50+ 05-06-2009 5
District kampioenschap Zuid-Oost en Regio kampioenschap Zuid Masters 50+ 01-06-2009 1
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 30-05-2009 5
Ronde van Rijssen Masters 50+ 23-05-2009 4
3e Omloop van Hierden Masters 50+ 09-05-2009 5
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Amateurs B 03-05-2009 2
Omloop van het Munnikenlaand Masters 50+ 27-09-2008 5
Rabobank Omloop van het Groene Woud Amateurs B 06-09-2008 19
Excelsiors wielerdag Masters 50+ 31-08-2008 6
13e Rabobank van Neede Amateurs B 15-08-2008 7
31 e Ronde van Oosterhout Amateurs B 09-08-2008 2
Ronde van Elden Amateurs B 15-06-2008 1
Ronde van Eibergen Master 50+ 31-05-2008 2
2e Omloop van Hierden Masters 50+ 17-05-2008 7
Regio Kampioenschap Zuid (Masters Jun. Nwl.) en District Kampioenschap Zuid-Oost Masters 50+ 12-05-2008 11
28e KATJA FASCINI wielerronde van Stokkum Amateurs B 04-05-2008 4
wielerspektakel druten Amateurs B 01-05-2008 10
42e oranjeronde van Tiel Masters 50+ 30-04-2008 1
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 26-04-2008 47
Omloop van het Munnikenland Masters 50+ 06-10-2007 6
2e Dwars deur Grolle Masters 40+ 19-08-2007 5
Regio en Distr. kamp Zuid-Oost Nederland Masters 50+ 28-05-2007 5
ronde van Stokkum Amateurs B 06-05-2007 9
41e Grote Ronde van Gerwen Amateurs B 09-04-2007 5
9e SRAM Groeistad Klassieker Masters 40+ 23-09-2006 2
Rabobank Ronde van Dordrecht Masters 40+ 02-09-2006 17
Excelsior’s Wielerdag Masters 40+ 27-08-2006 7
Wielerronde van Warnsveld Masters 40+ 26-08-2006 9
29e Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Amateurs B 12-08-2006 2
31ste Wielerronde van Maren-Kessel Masters 40+ 16-07-2006 4
41e Wielerronde van Hapert Amateurs B 06-07-2006 2
17e Ronde van Elspeet Amateurs B 14-06-2006 4
44e Wielerronde van Austerlitz Amateurs B 08-06-2006 8
Regio- en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Masters 40+ 05-06-2006 1
Ronde van Den Dungen Amateurs B 23-04-2006 5
40e Ronde van Gerwen Amateurs B 17-04-2006 11
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 19-03-2006 2
8e Amersfoortse Groeistad Klassieker Masters 40+ 17-09-2005 18
Elektro-Lus van Schijndel om de GP Broer Manders Amateurs B 04-09-2005 3
Wielerronde van Warnsveld Masters 40+ 27-08-2005 8
50e Grote Bavaria-Ronde van Lieshout Masters 40+ 09-07-2005 1
43e Wielerronde van Austerlitz Amateurs B 26-05-2005 7
24e Cityronde van Doetinchem Masters 40+ 22-05-2005 16
30e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 21-05-2005 14
Districtskampioenschap Zuid-Oost Masters 40+ 16-05-2005 10
15e Ronde van Hoogland (bij Amersfoort) Amateurs B 08-05-2005 10
43e Ronde van Lekkerkerk Amateurs B 05-05-2005 8
Ronde van Gerwen Amateurs B 28-03-2005 7
Ronde van Rijssen Masters 40+ 03-07-2004 9
NK Weg Amateurs A/ Masters 40+/ Masters 50+/ Vrouwen B Masters 40+ 26-06-2004 5
Omloop van het Binnenveld Amateurs B 15-05-2004 15
3e Katja Sour-Power Ronde van Stokkum Amateurs B 02-05-2004 6
39e Oranjeronde van Tiel Amateurs B 30-04-2004 4
38e Ronde van Gerwen Amateurs B 12-04-2004 3
21e Ronde van de Witte Brug Masters 40+ 14-06-2003 15
Regio- en Districtskampioenschappen om de Grote Prijs Broer Manders Masters 40+ 09-06-2003 7
Wielerronde van Brakel Masters 40+ 31-05-2003 4
47e Ronde van Werkendam Masters 40+ 21-04-2003 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.