Meike Frissen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 14-07-2019 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 16
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 16
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 8
4de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 22-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 22
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 16
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 18
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 25-05-2019 40
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 4 15-05-2019 5
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 8
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 04-05-2019 11
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 24
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 9
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 11
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 15
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 14
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 14
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 15
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 10
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 18
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 22
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 13
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 18
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 16
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 13
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 26
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-09-2018 13
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 16-09-2018 8
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 27
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 09-09-2018 6
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 3 01-09-2018 27
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 12
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 12
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 16-06-2018 5
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 10-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 17
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 27-05-2018 10
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 13
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 24
2e Ton Dolmans jeugdronde Jeugd Cat. 3 29-04-2018 9
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 22-04-2018 9
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 16
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 8
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 25
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 10-09-2017 8
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 03-09-2017 11
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 11
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 2 17-06-2017 8
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 2 11-06-2017 7
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 2 03-06-2017 8
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-05-2017 22
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.