Kiki Janse

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 22-05-2019 11
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 76
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 48
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 92
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 84
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 115
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 38
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 28
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 24
81e Kermisronde Roosendaal Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 24
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 23
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 25
61ste Tour de Junior Nieuweling-Meisjes 23-07-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 39
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 6
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 4
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 10
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 12
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 32
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 15
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 15
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 19
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 14
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 19
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 30
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 15
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 27
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 28
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 09-12-2017 12
Janet Memorial Nieuweling-Meisjes 18-11-2017 9
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuweling-Meisjes 04-11-2017 9
9e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 07-10-2017 9
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 17
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Nieuweling-Meisjes 26-08-2017 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 47
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 17
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 24
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 20
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 52
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 17
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 30
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 39
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 30
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2017 27
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 11
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 01-10-2016 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 18
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 30
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Jeugd Cat. 6 15-08-2016 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 32
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 44
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 26
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-05-2016 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 22
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 6 14-05-2016 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 31
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 32
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 6 24-04-2016 8
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 13
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 03-04-2016 9
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 14
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 30
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 37
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 25
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 13
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 7
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 23
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 45
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 7
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 23
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 14-05-2015 27
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 41
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 7
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 16
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 10
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 14
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-06-2014 15
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 4 21-06-2014 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 34
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-05-2014 29
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 24-05-2014 14
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 18-05-2014 9
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 6
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 03-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 28
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 06-04-2014 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 13
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 21-09-2013 6
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 20
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 12
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 3 01-09-2013 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 12
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 12
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 16
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 24
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 3 05-06-2013 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 15
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 3 26-05-2013 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 09-05-2013 27
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-04-2013 8
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 16
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 20-04-2013 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 07-04-2013 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 16-03-2013 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 01-07-2012 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 29
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 27-05-2012 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 17-05-2012 21
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 13-05-2012 7
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 2 21-04-2012 8
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 2 15-04-2012 11
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2012 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 12
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 18
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 03-07-2011 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-06-2011 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 02-06-2011 19
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2011 5
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 15-05-2011 6
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 03-04-2011 4
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 11-09-2010 11
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 1 27-06-2010 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.