Milly Davis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 28
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 10
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 9
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 30
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 14
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 18
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 23
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 29
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 19
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-09-2017 8
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 12
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 13
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 18
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 22
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 7
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 9
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 9
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2017 2
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 6
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 9
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 6
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 11
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 14
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 9
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 14
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 14
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 7
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 6
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 7
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 19-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 5
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 5
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-05-2016 4
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 2
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 7
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 11
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 10
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 10
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 5
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 5 28-03-2016 18
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 14
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 14
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 14-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 31-05-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 4 30-05-2015 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 11
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 11
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 8
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 6
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 8
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 20-09-2014 5
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 14
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 06-07-2014 6
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 12
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 11
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 12
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 12
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 14
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 15
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 9
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 13-04-2014 13
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 19
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.