Levi Hoften

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Twente Junioren 06-07-2019 56
Kermis ronde van Raamsdonksveer Junioren 30-06-2019 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 22-06-2019 6
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 13
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Junioren 26-01-2019 5
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 14
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Junioren 06-01-2019 4
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 4
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 4
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Junioren 23-12-2018 4
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 6
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 3
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 5
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 4
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 3
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 7
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 4
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 21
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 14
1e Fruitcorso ronde van Tiel Nieuwelingen 15-09-2018 1
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 10
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 11
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 10
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 69
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 26
Ronde van Elden Nieuwelingen 17-06-2018 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 7
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 17
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 47
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 4
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 8
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 6
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 17
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 8
Cyclo Cross Norg Nieuwelingen 26-12-2017 5
Nationale veldrit van Wierden Nieuwelingen 17-12-2017 3
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 3
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 10
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 14
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuwelingen 03-12-2017 5
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 8
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 6
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 31
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 3
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 29-10-2017 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 6
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 3
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 6
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 14
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 9
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 18
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 20
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 9
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuwelingen 24-06-2017 28
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 83
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 05-06-2017 12
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 79
Ronde van Aalten Nieuwelingen 21-05-2017 8
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 54
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Nieuwelingen 09-05-2017 15
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 4
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 27
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 11
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 22
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 15
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 11
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 10
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 16
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 14
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 17
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 11
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 21
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 20
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 17
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 19
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 15
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 24
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 23
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 31
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2016 7
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 17
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 25-06-2016 12
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 7 21-05-2016 5
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 8
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 14
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 20
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 13
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 7 16-04-2016 20
LJC Sittard Jeugd Cat. 7 09-04-2016 20
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 03-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 16
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 26-03-2016 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 19-03-2016 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 12-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 3
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2015 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 3
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 7 20-12-2015 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 13-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 4
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 7
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 3
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 18-10-2015 3
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 17-10-2015 2
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 6 26-09-2015 4
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 19-09-2015 3
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 3
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 30-08-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 11
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 8
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 06-06-2015 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 9
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 4
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 14
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 4
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 4
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 4
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 25-04-2015 3
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 12
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 9
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 4
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 3
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 1
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 1
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 2
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 4
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 4
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 3
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 5
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 4
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 3
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 2
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 3
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 2
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 7
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 3
Finale topcompetitie Jeugd (11-12 jr.) 30-08-2014 4
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 3
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 8
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 5
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 25-05-2014 7
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 2
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 5 17-05-2014 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 6
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 5 10-05-2014 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 10
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 11
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 9
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 5
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 05-04-2014 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 6
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 6
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 5
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 4
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 3
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 5
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 5
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 3
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 4
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 7
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 4
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 4 01-09-2013 1
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 6
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 3
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 10
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 6
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2013 3
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2013 10
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2013 3
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 5
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 3
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 11
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 3
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 3
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 5
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 6
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 4
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 5
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 3
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 2
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 3
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 6
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2012 3
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 4
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 8
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 6
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 7
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 3
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 3 26-08-2012 4
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 4
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 4
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 29
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 6
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 02-06-2012 4
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 5
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 26-05-2012 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 6
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 3 12-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 6
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 5
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 21-04-2012 3
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 4
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2012 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 17-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 9
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 9
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 3
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 3 18-12-2011 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 7
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 10-12-2011 2
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 9
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 12
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 20-11-2011 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 8
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2011 2
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 6
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.