Patrick Stam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 31-07-2019 51
NHC - Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2019 15
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 12-01-2019 67
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 69
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 54
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Elite-Mannen/Beloften 06-10-2018 29
58e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2018 30
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-08-2018 30
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 28
68e Ronde van OCHTEN (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 48
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 63
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2018 29
Ronde van Ermelo Elite-Mannen ZC/Beloften 04-07-2018 20
51e Ronde van Hoogkarspel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2018 22
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 65
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 60
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-05-2018 31
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Elite-Mannen 08-05-2018 5
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 85
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 44
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 55
48e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2017 25
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 16-08-2017 51
45e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 29
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 21
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 67
Ronde van Ermelo Elite-Mannen ZC/Beloften 05-07-2017 25
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2017 36
54e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2017 37
District Kampioenschap Midden Elite-Mannen 05-06-2017 3
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 124
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 110
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2017 62
44e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 26
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace DIVLIC 28-01-2017 60
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk DIVLIC 15-01-2017 82
TC 6 - AGU Egmond Pier Egmond DIVLIC 07-01-2017 105
TC 5 - Beach Series Langevelderslag Nederzandt DIVLIC 31-12-2016 61
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 13-11-2016 74
56e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-08-2016 7
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2016 33
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2016 18
62e Ronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2016 35
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 61
Ronde van Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 15-07-2016 45
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-07-2016 13
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-07-2016 38
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2016 35
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 76
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 52
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-05-2016 44
3e Leeuw van Leeuwarderadeel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-05-2016 31
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2016 23
District Kampioenschap Midden Beloften 16-05-2016 18
Wielerronde van 't Zand (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-05-2016 24
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 46
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden DIVLIC 28-02-2016 27
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 19
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 7
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-09-2015 20
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 41
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 25
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 25
51e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-08-2015 32
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 32
24 e Ronde van Noordeloos (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2015 35
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-07-2015 29
Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 22-07-2015 6
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 22
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 29
Ronde van Uitgeest Sportklasse 21-06-2015 9
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 24
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 06-06-2015 9
DK Tijdrijden Noord-Holland Amateurs/Sportklasse 28-05-2015 2
47e Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 34
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 13
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-08-2014 48
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2014 54
Ronde van Uitgeest Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2014 32
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Beloften 21-05-2014 15
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 3
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 64
43e Ronde van Heerhugowaard Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2013 50
DK Tijdrijden Noord Holland Beloften 07-05-2013 7
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 21-04-2013 45
Ronde van Heemskerk Junioren 02-09-2012 21
38e Ronde van De Lier Junioren 07-08-2012 39
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 81
63e Ronde van Poeldijk Junioren 22-07-2012 36
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 32
Ronde van Elden Junioren 17-06-2012 35
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 35
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 28-05-2012 31
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Junioren 23-05-2012 10
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 121
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 160
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2012 29
58e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2012 32
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 34
Rabobank Wielerronde van Oploo Junioren 01-04-2012 45
Ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2012 50
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Junioren 04-09-2011 23
56e Berkelse Wielerdag Junioren 13-08-2011 31
EuropeanJuniorCyclingTour Assen Junioren 01-08-2011 62
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Junioren 16-07-2011 18
36ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 10-07-2011 16
61e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Junioren 03-07-2011 12
Ronde van Klein Zwitserland Junioren 22-05-2011 21
70e Profronde van Made Junioren 01-05-2011 17
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 51
38e Kermisronde van Assendelft Nieuwelingen 02-10-2010 10
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 26-09-2010 13
57e Ronde van Hank Nieuwelingen 12-09-2010 20
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 95
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 29-08-2010 6
Ronde van Weesp Nieuwelingen 13-06-2010 2
Hartje Hoorn 2010 Nieuwelingen 06-06-2010 41
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 21
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 14
47e Flevotour Nieuwelingen 08-05-2010 38
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 99
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 83
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 115
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 72
56e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2009 23
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 30-08-2009 14
48e Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2009 29
41e Ronde van Ouderkerk Nieuwelingen 21-06-2009 9
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2009 17
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 104
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2009 90
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 76
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 91
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 28-09-2008 16
klimcriterium Jeugd Cat. 7 06-09-2008 11
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 7 08-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7-1 31-05-2008 24
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-1 27-04-2008 17
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 7-2 19-04-2008 25
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 7 05-04-2008 24
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 15-03-2008 15
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2007 11
Wielerronde van Limmen Jeugd Cat. 5 27-08-2006 3
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 18-06-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 4 21-05-2006 26
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 02-04-2006 9
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 3 19-06-2005 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.