Patrick Stam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 12-01-2019 67
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 69
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 54
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Elite-Mannen/Beloften 06-10-2018 29
58e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2018 30
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-08-2018 30
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 28
68e Ronde van OCHTEN (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 48
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 63
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2018 29
Ronde van Ermelo Elite-Mannen ZC/Beloften 04-07-2018 20
51e Ronde van Hoogkarspel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2018 22
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 65
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 60
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-05-2018 31
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Elite-Mannen 08-05-2018 5
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 85
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 44
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 55
48e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2017 25
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 16-08-2017 51
45e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 29
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 21
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 67
Ronde van Ermelo Elite-Mannen ZC/Beloften 05-07-2017 25
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2017 36
54e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2017 37
District Kampioenschap Midden Elite-Mannen 05-06-2017 3
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 124
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 110
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2017 62
44e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 26
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace DIVLIC 28-01-2017 60
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk DIVLIC 15-01-2017 82
TC 6 - AGU Egmond Pier Egmond DIVLIC 07-01-2017 105
TC 5 - Beach Series Langevelderslag Nederzandt DIVLIC 31-12-2016 61
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 13-11-2016 74
56e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-08-2016 7
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2016 33
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2016 18
62e Ronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2016 35
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 61
Ronde van Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 15-07-2016 45
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-07-2016 13
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-07-2016 38
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2016 35
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 76
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 52
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-05-2016 44
3e Leeuw van Leeuwarderadeel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-05-2016 31
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2016 23
District Kampioenschap Midden Beloften 16-05-2016 18
Wielerronde van 't Zand (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-05-2016 24
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 46
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden DIVLIC 28-02-2016 27
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 19
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 7
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-09-2015 20
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 41
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 25
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 25
51e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-08-2015 32
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 32
24 e Ronde van Noordeloos (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2015 35
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-07-2015 29
Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 22-07-2015 6
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 22
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 29
Ronde van Uitgeest Sportklasse 21-06-2015 9
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 24
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 06-06-2015 9
DK Tijdrijden Noord-Holland Amateurs/Sportklasse 28-05-2015 2
47e Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 34
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 13
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-08-2014 48
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2014 54
Ronde van Uitgeest Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2014 32
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Beloften 21-05-2014 15
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 3
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 64
43e Ronde van Heerhugowaard Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2013 50
DK Tijdrijden Noord Holland Beloften 07-05-2013 7
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 21-04-2013 45
Ronde van Heemskerk Junioren 02-09-2012 21
38e Ronde van De Lier Junioren 07-08-2012 39
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 81
63e Ronde van Poeldijk Junioren 22-07-2012 36
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 32
Ronde van Elden Junioren 17-06-2012 35
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 35
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 28-05-2012 31
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Junioren 23-05-2012 10
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 121
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 160
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2012 29
58e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2012 32
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 34
Rabobank Wielerronde van Oploo Junioren 01-04-2012 45
Ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2012 50
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Junioren 04-09-2011 23
56e Berkelse Wielerdag Junioren 13-08-2011 31
EuropeanJuniorCyclingTour Assen Junioren 01-08-2011 62
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Junioren 16-07-2011 18
36ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 10-07-2011 16
61e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Junioren 03-07-2011 12
Ronde van Klein Zwitserland Junioren 22-05-2011 21
70e Profronde van Made Junioren 01-05-2011 17
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 51
38e Kermisronde van Assendelft Nieuwelingen 02-10-2010 10
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 26-09-2010 13
57e Ronde van Hank Nieuwelingen 12-09-2010 20
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 95
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 29-08-2010 6
Ronde van Weesp Nieuwelingen 13-06-2010 2
Hartje Hoorn 2010 Nieuwelingen 06-06-2010 41
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 21
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 14
47e Flevotour Nieuwelingen 08-05-2010 38
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 99
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 83
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 115
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 72
56e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2009 23
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 30-08-2009 14
48e Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2009 29
41e Ronde van Ouderkerk Nieuwelingen 21-06-2009 9
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2009 17
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 104
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2009 90
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 76
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 91
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 28-09-2008 16
klimcriterium Jeugd Cat. 7 06-09-2008 11
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 7 08-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7-1 31-05-2008 24
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-1 27-04-2008 17
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 7-2 19-04-2008 25
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 7 05-04-2008 24
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 15-03-2008 15
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2007 11
Wielerronde van Limmen Jeugd Cat. 5 27-08-2006 3
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 18-06-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 4 21-05-2006 26
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 02-04-2006 9
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 3 19-06-2005 9