Jisse Meer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 16
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 41
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 45
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 31-05-2015 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 36
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 34
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 35
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 41
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 29
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 26
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 31
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 34
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 23
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 20-09-2014 2
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 31
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 27
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 20
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 16-08-2014 15
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 13
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 19
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 39
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 35
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 3
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 5 11-05-2014 5
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 12
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 26
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 21
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 8
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 19
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 4 01-09-2013 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 22
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 15
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 4 30-06-2013 4
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 23
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 23-06-2013 6
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 17
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 11
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 5
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 17
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 21
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 10
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 14
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 10
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 3 29-09-2012 4
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 10
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 3 16-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 13
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 3 14-07-2012 6
Criterium Volendam Jeugd Cat. 3 08-07-2012 12
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 01-07-2012 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 23-06-2012 2
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 27
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 8
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 9
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 13
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 8
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 26
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 19
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 22
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.