Zoë Mulder

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Junior-Vrouwen 16-09-2018 2
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Junior-Vrouwen 26-08-2018 4
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Junior-Vrouwen 22-07-2018 3
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Junior-Vrouwen 01-07-2018 4
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 19
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 33
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Junior-Vrouwen 06-05-2018 2
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 14
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Junior-Vrouwen 22-04-2018 5
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 15
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junior-Vrouwen 12-11-2017 4
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junior-Vrouwen 24-09-2017 2
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 17-09-2017 11
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 29
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 40
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 40
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 46
Benelux Cup - Kluisbergen Junior-Vrouwen 20-08-2017 1
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junior-Vrouwen 21-05-2017 1
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junior-Vrouwen 17-04-2017 1
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 12
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junior-Vrouwen 11-12-2016 4
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 27-11-2016 5
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 12-11-2016 8
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 1
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 1
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 5
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Nieuweling-Meisjes 28-08-2016 2
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Nieuweling-Meisjes 31-07-2016 1
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 1
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuweling-Meisjes 26-06-2016 2
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 05-06-2016 1
MPL Stappenbelt Trophy Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 1
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 2
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 5
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 10
23e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Nieuweling-Meisjes 13-12-2015 3
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 15-11-2015 10
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 2 Nieuweling-Meisjes 23-08-2015 2
KNWU NK MTB 2015 Nieuweling-Meisjes 19-07-2015 2
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuweling-Meisjes 14-06-2015 2
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuweling-Meisjes 16-05-2015 1
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 3
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 2
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 10-01-2015 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2015 2
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2014 12
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2014 12
Rabobank Weekend cyclocross Nieuweling-Meisjes 14-12-2014 3
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 29-11-2014 4
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 22-11-2014 5
11 BERGEN VELDRITTEN Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 15
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 01-11-2014 2
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 12-10-2014 7
6e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-10-2014 7
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 8
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 6
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 16
Finale topcompetitie Jeugd (13-14 jr.) 30-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 4
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 10
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 14
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 15
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 5
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 5
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 16
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 2
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 6
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 8
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-01-2014 1
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 11
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 14
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 9
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 17-11-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 9
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 6
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 8
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 15
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 13
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 15
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 01-06-2013 1
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 12
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 11
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 7
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 7
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 7
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 5
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2013 13
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 18
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 23
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 22
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 14
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 14-07-2012 4
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 11
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 9
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 7
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 17
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 8
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 14
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 10
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 16
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 6
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 15
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 9
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 11
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 24-03-2012 13
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 12
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 11
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 12
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 12
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 12
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 20
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 14
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 12
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 (10 jaar) 19-03-2011 17