Mike Bronswijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 30
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 16
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 19
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 6
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 21
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 17
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 3
56e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 16-09-2018 1
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 1
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 1
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 5
27 e Ronde van Noordeloos Nieuwelingen 06-08-2018 13
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 1
Daags na de Tour Nieuwelingen 30-07-2018 11
69e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 29-07-2018 3
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 3
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 10
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 1
55e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2018 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 45
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 3
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 5
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 4
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 4
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 46
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 7
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 10
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 16
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 22
Haagse Wielerdag Nieuwelingen 29-04-2018 1
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 2
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 4
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 13
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 3
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 19
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 21
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 12
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 15
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 36
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 25
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 10
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 8
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Jeugd Cat. 7 17-09-2017 3
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 3
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 27-08-2017 5
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 1
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 5
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 05-07-2017 1
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 02-07-2017 3
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 2
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 1
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 24-06-2017 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 13
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 7 04-06-2017 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 3
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 2
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 8
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 5
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 4
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 4
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 11
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 1
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 2
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2016 1
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 17
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 01-07-2016 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 1
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 7
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 2
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 15
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 3
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 30-04-2016 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 1
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 12
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 9
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 3
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 21
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 31
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 15
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 11
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 15
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 24
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 7
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 3
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 4
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 5 25-07-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 4
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 08-07-2015 3
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 05-07-2015 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 3
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 16-05-2015 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 5
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 7
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 17
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 15
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 21
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 10
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 18
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 3
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 4
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2014 2
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 3
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 2
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 02-08-2014 2
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 06-07-2014 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-06-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 8
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 3
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 24-05-2014 9
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 7
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 5
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 3 15-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 4
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 1
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 3 30-06-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 2
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-04-2013 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 2
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 2 16-09-2012 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 15-09-2012 6
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 2
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 5
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 23-06-2012 4
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 12
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 2
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 6
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 8
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 17-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 4
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2011 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 25-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 7
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 04-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2011 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 22-05-2011 4
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 5
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 14-05-2011 4
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 6
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 1 17-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 3