Tyson Cloudt

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 7 10-09-2017 4
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 8
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 10
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 11
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 11-06-2017 9
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 26
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 20
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 26
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 13-05-2017 12
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 27
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 7 29-04-2017 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 16
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 18
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 23
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 23
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 20
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 40
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 38
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 12
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 18-06-2016 14
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 32
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 39
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 4
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 35
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 36
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 34
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 35
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 19
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 21
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 52
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 13
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 11
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 13
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 11
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 21
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 8
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 18
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 19
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 22
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 19
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 15
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 29
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 14
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 10
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 11
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 15
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 10
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 9
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 28
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 29
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 18
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 24
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 11
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 17
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 19
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 22
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 7
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 15
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 39
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 10
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 13
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 20
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 26
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 6
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 10
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 13
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.